2737
2734
آها یعنی کارهای اشتباه رُ کمتر و کارهای خوب رُ بیشتر میکنید. درسته؟؟؟؟

بله دقیقا... همون حرام و حلالی که شرع گفته‌ ...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
آها یعنی کارهای اشتباه رُ کمتر و کارهای خوب رُ بیشتر میکنید. درسته؟؟؟؟

مثلا خدا گفته نماز قضا نشه

اول وقت باشه

سعی میکنم که عمل کنم. افت و خیز داره آدم. گاهی تنبلی میکنه دیر وقت میشه ولی سعی میکنم دوباره رعایت کنم.

یا دروغ نگفتن

منصفانه رفتار کردن با بقیه

کارها را درست و دقیق انجام دادن

امانت‌داری

حفظ اسرار مردم

ابرو نبردن

و ...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا خدا گفته نماز قضا نشه اول وقت باشه سعی میکنم که عمل کنم. افت و خیز داره آدم. گاهی تنبلی میکنه ...

آها ممنونم عزیزم.منم سعی میکنم که رعایت کنم.به قول شما افت و خیز دارم ولی خُب سعی میکنم رعایت کنم.چه میشه کرد دیگه.ولی خُب میدونی آدم وقتی احوال دلش خوب باشه اون نمازی که میخونه با یه شوق دیگه یه حال دیگه که واقعا وصف نشدنی هست، انجام میشه.ولی وقتی حال دل خوب نباشه صرفه وظیفه انجام میشه.البته این نظر منه.