2733
2739

بچه ها من حدود ٢ ماه پيش خوردم ١٠ روز جلوتر پريود شدم

حالا الان اين ماهم ١٠ روز مونده به پريود بعديم از صبح ميرم دسشويي ميام يكم خون مياد الانم كلا قطع شده 

بعني بازم بخاطر اورژانسي اين ماه اينطوري شده؟توروخدا كمكًكككك كنيد

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بخاطر همونه عزیزم. کلا سیستم هورمونارو بهم میریزه تا یه مدت. خیلی بده

توروخدا راس ميگي؟ اصلا ترسيدم كه چرا بايد يكم خون بياد ديگه نياد

شايدم فردا پريود بشم واقعا ولي خيلي ترسيدم كه نكنه خطرناك باشه

ممكنه بخاطر اورژانسي ٢ ماه پيش الان فقط لك ببينم؟ يا بايد پريود بشم

توروخدا راس ميگي؟ اصلا ترسيدم كه چرا بايد يكم خون بياد ديگه نياد شايدم فردا پريود بشم واقعا ولي خيل ...

نه باید بشی. ولی همینجوریه. چند روز لک میبینی بعد پریود میشی. منکه یه مدت انقد خوردم الان چند ساله داغونم😑

هر جور دلم بخواد زندگی میکنم.اهمیت نمیدم دیگران چی میگ😌🐴
توروخدا راس ميگي؟ اصلا ترسيدم كه چرا بايد يكم خون بياد ديگه نياد شايدم فردا پريود بشم واقعا ولي خيل ...

اگ یدونه خوردی ماه پیش دیگ فک نمیکنم تادوماه تاثیربزاره...حالا ببین فردا اگ پریودشدی ک این خونریزی نشونه شروع پری میتونه باشه..اگ نشدی بیبی بزن یا تست بدع چندردز گزشت

2738
اگ یدونه خوردی ماه پیش دیگ فک نمیکنم تادوماه تاثیربزاره...حالا ببین فردا اگ پریودشدی ک این خونریزی ن ...

تست چي ؟ منظورت اينه لك لانه گرينيه؟ نه امكان نداره حامله باشم

بعدشم لك لانه گزيني يكباره من از صبح هربار رفتم ديشويي ديدم رودستمال

تست چي ؟ منظورت اينه لك لانه گرينيه؟ نه امكان نداره حامله باشم بعدشم لك لانه گزيني يكباره من از صبح ...

واقعا یه باره؟آخه منم دوفاستون خوردم،۱۰روزه قطع کردم هنوز پری نشدم. ولی چند روز پیش تا دو روز لک داشتم. ترسیدم فک کردم باردارم

هر جور دلم بخواد زندگی میکنم.اهمیت نمیدم دیگران چی میگ😌🐴
واقعا یه باره؟آخه منم دوفاستون خوردم،۱۰روزه قطع کردم هنوز پری نشدم. ولی چند روز پیش تا دو روز لک داش ...

من كه پريود شدم 😂

2706