2737
2739

روز تولدت میاد مینویسه زردک تولدت مبارک ینی چی؟؟؟؟

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

زردک یعنی سارالمیش ب زبان ترکی😐

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

یعنی نداره فقط بلاک😐

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

بدردت نمیخوره و اینده ای باش نداری محل نده یه تشکر ساده تجدید خاطراتم نکن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
بگو مرسی هویچ

😂😂😂😂😂وای گفتی

😂😂😂خداشاهده اسفندپارسال ی مانتوخریدم نارنجی ولی خوشرنگاااا..میترسم بپوشم پسرا بگن هویج

هنونپوشیدمش بخدا

😂هرچندپارشون میکنم ولی خب

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن...💕♥️
زردک یعنی سارالمیش ب زبان ترکی😐

😂😂🤣😂🤣من بورم برای همین بهم میگفت زردک

هدف من از تاپیکام خنده و سرگرمی و اوردن لبخند روی لب شماست‌.حتی اگه بتونم یه نفرو بخندونم برام ارزش داره  
2706