2737
2734
عنوان

شوهرم واس بچه های داییم غذا نگرفت اخرم موضوع روکشید به بچه دارشدن من

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 89 پست

خب قرار نبوده ک شوهرت کل پول اون شب رو از اول تااخر متقبل بشه،یا نبابد باهم رفت یا دنگی هرکسی سهم زن و بچشو باید بده و اینو بدونه ک کسی موظف نیست پول منو بده،اگه غیر ازینه نباید بره اونجا....درمورد بچه هم نمیدونم نمیشناسم نمیتونم قضاوت کنم اما بهتره با صبوری و‌حوصله احازه بدی کمی بگذره شایذ همسرت راضی شد،خدا بزرگه،اقایون با زبون رام میشن😉

باران که شدی،مپرس این خانه کیست..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین لطفا ازین به بعد جلوشون نگین میخواین برین جایی گناه دارن اون بچه ها. 

چه نیازی هست با هم برین وقتی میدونین اذیت میشن بچه هاشون. 

حداقل هم اگه میخواین ببرینشون یه جایی ببرین که وسع مالی اونها هم برسه

در مورد بچه دوم هم جدا از هر شرایطی رضایت هردوتون مهمه نه شما تنها 

نور خواهی مستعد نور شو.... 

هروقت تصمیم گرفتین چنین جاهایی برین یا خودتون تنها یا حداقل باافرادی ک مثل خودتون باشن... 

با خونواده داییت هم هرزمان دلت خواس جایی بری مثل زنداییت یچیزی درست کن دسته جمعی دورهم باشین. این واقعا زشته دوتاخونواده باهم برن گردش بعد هرکی جداگانه غذابخوره☹️

2731
درسته کار شوهرت خیلی زشت بود ولی با اون قسمت حرفش که گفته اگه نداشت ،۳ تا بچه نمی آورد موافقم&n ...

خیلی ظلم میشه در حق اون بچه ها که شکم پدر و مادر سیر نیست یه بچه طفلی هم اضافه میکنن یکیو میشناسم تو این دوره زمونه به بچه ش فقط ماست میده 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2740
خب عزیزم دست میکردی جیب خودت از پس انداز خودت میخریدی دیگه دعوا کردن نداشت اونم نگران وضعیت اقتصاد ...

پول همراه خودم نبرده بودم داییم یهویی گفت میاد قرار نبود بیان اصلا من رفتم خونه مادربزرگم خودشون اومدن

خواهرشوهر منم ۳ تا بچه داره وضع مالیشونم اصلا خوب نیس تو ی اتاق کنار مادرشوهرش زندگی میکنه پریشب باهاشون رفتیم بیرون من رفتم فقط واسه خودمون شام گرفتم شوهرم باهام دعوا کرد ک تو گدا و خسیسی آخه خودش ک سرکار نمیره منم حق دارم دلم نخواد واسشون خرج کنم

گفتم ماجرا رو از این ور ببینیم😂بهرحال من بودم یا کلا نمیخریدم یا واسه همه میخریدم ولی نباید از شوهرت توقع داشته باشی

شما که میدونستی داییت چه وضعیتی داره چرا رفتین جایی که ورودی داره؟چرا خونه یه الویه درست نکردی ساندیوچ کنی همه با هم بخورین؟؟.بچاره رو بردین بعد ولش کردین هرکس بره برا خودش.به نظرم بیشتزین تقصیر رو خودت داشتی که اخلاق شوهرت رو میدونی بعد اونارو هم شرمنده کردی

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

ب نظرم بازم شوهرت خیر کرد ک اوردنش تفریح

نهایتا میدیدی شرایطشون اینجوریه برنامه میریختید ک هرچی غذا برای شام دارید ببرید اونجا بخورید اینجوری شما هم یه غذای ساده باهم میخوردید

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا