2733
2739
عنوان

شوهرم واس بچه های داییم غذا نگرفت اخرم موضوع روکشید به بچه دارشدن من

| مشاهده متن کامل بحث + 1929 بازدید | 89 پست
اصلا قرارنبود بیان من واس مادربزرگم اش بردم مادرم داده بود گفتن بیا تو گفتم میریم اینحا گفتن صبرکنید ...

خب کل گشت و گذار که جدا بودین

چرا موقع شام چسبیدین به هم وقتی دیدی خودت شام نداری و اونا هم وضعیت اقتصادیشون خوب نیست؟

میگفتی ساعت ۸ دم ماشین به جای اینکه قرار ساعت ۶ بذاری شام دوره هم!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
حقیقت تلخه..ولی بچه دار نشید اگه نمیتونین راحت خرج کنین..و همسر خسیسی دارین...

اصلا خسیس نیست اخرشم واسشون خرید اینجوری میکنه من ازبچه دوم منصرف بشم به خدا دوتا خونه داریم واس اینده بچه ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا با کسی که وضع مالش خوب نیست نرید جاهای به این گرونی بدتر کوفتشون میشه خب برید یه پارک معمولی ش ...

گفتم دیگه اونا خودشون اومدن ما قراربود سه نفری بریم

2731

شوهرت گفت که دعوت کنی داییتو ؟بنظرم اگه دایی و زن داییت اومدن باید خودشون ام پرداخت کنن سهمشونو وظیفع شوهرت نیست .البته وقتی بچه ها دیدن خبربهتر بود برا همه بچه ها میخرید. ولی وظیفش نبوده. وقتی داییتون فهمیدن جای گرون میرین خب نباید میومدن. اگه هم غذا داشتن همه باهم میخوردین

عزیزم  چند تاسوال امد توذهنم داییت میدونست اونجا ورودیش انقد زیاد غذاهاش گرونن ؟به نظرم نباید میومدن. والا من شوهرم وضعش بد نیست دوجا کار میکنه میترسیم بریم اینحور جاها سالی یه بار به زور شاید بریم

خب کل گشت و گذار که جدا بودین چرا موقع شام چسبیدین به هم وقتی دیدی خودت شام نداری و اونا هم وضعیت ا ...

شام دورهم نبودیم شوهرم جداخوردش من از قبل فهمیدم بچه داییم دلش همبرگرمیخواد مادرش ولی گفت کوکو داریم چون میدونستم بچم تا اخربرسیم خـونه دسشه اروم میخوره ومیبینن

عزیزم  چند تاسوال امد توذهنم داییت میدونست اونجا ورودیش انقد زیاد غذاهاش گرونن ؟به نظرم نباید م ...

زنش اومد شوهرم از اول دلش نمیخواست بیان ماهم سال یکی دوبار بیشترنمیرییم

2738
زنش اومد شوهرم از اول دلش نمیخواست بیان ماهم سال یکی دوبار بیشترنمیرییم

من جای خانومش بودم به خاطر ورودی هم که شده نمیومدم خوب  نمیشه رفت زیر منت داماد خواهر شوهر تو این دوره زمونه نمیشه از برادرت توقع داشته باشی

والا من دلم واسه شوهرت سوخت 

فکر کن قراره بری جایی بعد ۵نفر یهویی بهت اضافه بشن که ما هم میایم بعد ببری و بیاری .پول ورودی رو بدی از طرفی هم همبرگر ۸۰تومنی ۲تا اضافه بخری اخرم از زنم حرف بشنوم که خسیس و گدام 

داییتون نباید با شما میومد .

من جای خانومش بودم به خاطر ورودی هم که شده نمیومدم خوب  نمیشه رفت زیر منت داماد خواهر شوهر تو ا ...

👍👍

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن

با کمال احترام بسیار سطحی نگری! همسرت درامدش ۶۵۰۰ دوماه هم هس حقوق نگرفته (یعنی هیچ شغلی تضمین نداره تو این مملکت) خودت یه کارتی که توش ۲۰۰ تومن پول باشه نداری بعد مدام اصرار میکنی وضعمون خوبه!!!

بله درقیاس با داییت وضعت خوبه ولی جالبه که تو حرفات گفتی خوش به حال زنداییم سه تا بچه داره!!! یعنی عقده و کمبود و حسرت اون بچه هارو ندیدی ولی تعدادشون به چشت اومد!!!

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
با کمال احترام بسیار سطحی نگری! همسرت درامدش ۶۵۰۰ دوماه هم هس حقوق نگرفته (یعنی هیچ شغلی تضمین نداره ...

شوهرم کارمند دولت به خاطر گفتن حقوق مون کمه اعتراض کردن قرارشد زیاد کی گفته تو کارتم 200تومن نیست?گفتم اصلا کیف نبردم همراهه خودم نگفتم وضع مون خوبه گفتم خداروشکر دوتا خونه داریم واس اینده بچه هام 

ببین از اول

اشتباه از شما بوده که دقیقا گفتی کجا میخوایی

یک اینکه نیاز نیست امار دقیق بدی،دو اینکه وقتی یجای خاصه پیش کسایی توان مالی اونجا رو ندارن نگو که دلشون نخواد،گاهی اوقات ادما ناخواسته خوشی اطرافیانشون رو چشم میزنن،یا دلشون میگیره

بعدم زندایی تون واقعا اشتباه کرده،خودشو اویزون شما کرده

بعدم اینکه من خودم اول قضاوت کردم و گفتم شوهرت خسیسه

ولی الان یکم بهش حق میدم چون اونشب زیاد افتاده تو خرج

و درمورد بچه اوردن خودت هم

بنظرم اصلا ب هیچ وجه تا وقتی خودش قلبا راضی نبوده

تو اسرار نکن

اول اینکه هم تو حق انتخاب داری هم اون بالاخره

دوم اینکه اوضاع مملکت اصلا معلوم نیست

نگران این نیستی یه بچه دیگه بیاری

بعد خدایی نکرده برای خرجشون کم بیارین

و بعد شوهرت همه اش تو رو سرزنش کنه و تو رو مقصر بدونه!

ببین از اول اشتباه از شما بوده که دقیقا گفتی کجا میخوایی یک اینکه نیاز نیست امار دقیق بدی،دو اینکه ...

👍👍 👍👏👏👏👏👏👏

خدایا این جوونی آرزوی بچگیامون نبودا....  آرامش خودتو فدای بیشعوری دیگران نکن