2737
2739

داییم وضع مالی خوبی نداره تو یه اتاق مادربزرگم با سه تا بچه زندگی میکنه دم کوچه سیب زمینی وگوجه اینا میفروشه اما درامدش واقعا کمه دیشب رفتیم یه منطقه تفریحی سرباز بچه های اوناهم گفتن میاییم زن داییم وداییم هم اومدن بیچاره داییم عقب نشست گفت اینجوری راحت ترن رفتیم اونجا شوهرم100تومن ورودی داد واس هرماشین 100میگرفتن من بچمو شوهرم جدا رفتیم بگردیم اوناهم جدا واس شام شوهرم سه تا همبرگرگرفت اونجا خیلی گرونه غذاهاش 240تومن شد دیدم بچه های داییم کوکومیخورن خیلی هم دلشون توهمبرگراونجا بود به شوهرم گفتم واسشون بخر گفت به من چه من ورودی دادم پول بنزین دادم اگه داییت نداشت سه تا بچه نمی اورد دلم شکست اخه به توچه که سه تا بچه داره اخرم گفت واس همین میگم یکی بچه بسه ولی تو گیردادی دوتا میخواییم ماهم اینجوری میشیم دلم شکست ازحرفاش گفتم تو گدا خسیسی گفت حالا که خسیسم یه بچه بسه من دلم بچه دوم میخواد دخترمیخوام دکتر هم رفتم قرار ای یوای کنم تا دختربشه اما شوهرم نمیخواد میگه بچه دختروپسر نداره از دعوا داییم کشوند به بچه دارنشدن من چیکار کنم?اخرم دوتا همبرگرخرید واسشون نه سه تا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

درست گفته راجع به بچه دار شدن خودت

ولی راجع به داییت بنظرم نباید باهاشون بیرون میرفتید 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

ببین شخصیت اون آدما از یه شب خوش گذرونیشون مهمتره میبینی شوهرت متواضع نیست باهاشون رفت و آمد نکن دلشون بشکنه 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨