2733
2734

عفونت ادراری گرفتی به احتمال زیاد...حتما حتما برو سریع دکتر ..چون ممکنه عفونت به کلیه ات برسه و اونوقت باید بستری بشی دوراز جون

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

خب ما الان چی بگیم 

برو دکتر

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
سیر داری با اب بخور خوب میشی منم دارم این مشکله ولی متاسفانه اضافه بر همه اینا عفونت واژنم دارم اگر ...

بهترین راه دکتر رفتنه...عفونت این قسمتا خیلی بده اگر درمان نشه کامل ..چون بعداز یه مدت با شدت بیشتر وسرایت به جاهای دیگه خودشو نشون میده که درمانش سخت وهزینه بره وزمانبره..

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...