2733
2739

من خواب بودم بچش که خیلی دوسشم دارم اومد بالا بعد رفت سراغ پلاستیک خوراکی هام  بهش گفتم الان صبحه الان نه   بعد بابام گفت چی میخوای برات بگیرم  هیچی نگفت 

بعد الان زن داداشم طلبکارانه پیام داده ک تو خیلی بهتر میتونستی بهش آدامس نداری چرا اینجوری باهاش برخورد کردی   🤯🤯  من اصلا اسم آدامسو نشنیدم اصلا حرفی نزد   

چیکار کنم بنظرتونن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید بچه طوری گفته مادرش فکر کرده بچشو دعوا کردی... گاهی بچه ها برای چیزی که میخوان  یا میدونن مادر حساسیت نشون میده متفاوت توضیح میدن...

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

شاید بچه جوری گفته که شما مقصر شدی به هر حال ایشون که خبر نداره الان بیای مثل خانمای نی نی سایتی با دعوا جواب بدی اخرش میوشهبه قهر و دعوا و دلخوری اما اروم و با ملایمت هم میشه جواب داد بگو من خواب بودم متوجه نشدم وگرنه فلانی جونمه 

2738

من بودم اصلا تحویل نمیگرفتم..... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

من باشم زنگ میزنم توضیح میدم...بعدشم بگو من بچه رو خیلی دوست دارم بخواد صدها ادامس الان براش میگیرم فدای یه تار موش... که ببینه نیت بدی نداری و سوء تفاهم شده

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای