2733
2739
عنوان

دارو و موارد مفید کرونا🙏🏻❤️🥺

68 بازدید | 16 پست

مامانم ریه اش چهل و چند درصد درگیره 😔❤️

پنج روز باید بره رمدسیور تزریق کنه 🥺امروز روز سومه که باید بره انشالله

حالش بهتر شده با تزریق رمدسیور تقریبا شکر خدا❤️🙏🏻

(لطفاً دعا کنید خدا همه بیمارها رو شفا بده مادر منم شفا بده یا الرحمن الراحمین خودت مامان منو شفاعت کن یا خدا🥺❤️🙏🏻)

لطفاً دارو و مواردی که برای کرونا مفید هست رو بگید به من🙏🏻❤️

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اب هویج اب سیب کلا مایعاتتتتت فراوون درحد16لیوان

ممنونم 🙏🏻❤️

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
2728
مصرف مایعات رو بشدت ببرین بالا  من هر دوساعتی یه پارچ اب ولرم  دوتا فلاکس دمنوش  ا ...

🙏🏻❤️ممنونم عزیزم

2738
آب میوه طبیعی...آویشن خیلی بخورنن...... سوپ... خداروشکر ک بهترن😍🙏❤انشالله کاملللل خوب میشن....

ممنونم گلم🙏🏻❤️

انشالله خدا از دهنت بشنوه😘❤️

خدا حاجت دلتو بده 🥺❤️

آب سیب آب هویج دمکرده آویشن

ممنونم‌ 🙏🏻🤍

خواهش میکنم  ان شاءالله حالشون زودتر خوب بشه🤲

خدا حاجت دلتو بده 🥺❤️

ممنونم گلم🙏🏻❤️ انشالله خدا از دهنت بشنوه😘❤️ خدا حاجت دلتو بده 🥺❤️

😍🙏🥺خوب میشن گلم نترس ....🙏

استرس خوب نیست ‌.اصلا نشون نده استرس داری ....🙏🙏

‏غیر از خودمان، به هر سمتی كه دویدیم غربت بود..
😍🙏🥺خوب میشن گلم نترس ....🙏 استرس خوب نیست ‌.اصلا نشون نده استرس داری ....🙏🙏

چشم عزیزم🙏🏻❤️🥺

روتارین برای باز شدن گلو و صدا خیلی خوبه

شربت زوفا عسلی برای گلو درد

قرص جوشان روزی یکی

مولتی ویتامین برای باز شدن اشتها

عصاره بلدرچین

عصاره گوشت گوسفندی

سوپ پر از پیاز و سیر جعفری

گوجه کبابی

دمنوش کندر و دود کردن کندر

گوشت کباب کنین 

دمنوش آویشن 

2706