2737
2739
عنوان

معاون بی شخصیت+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2544 بازدید | 90 پست
الان زنگ زدن به مامانم گفتن بیا پروندشو ببر چیکار کنم؟؟ 

برو آموزش پرورش چت هاشم نشون بده با وقار مقتدر برو ها بچه بازی در نیار محترمانه صحبت کن بگو بزور ازم کل شهریه یجا گرفتن بااینکه شرایطم می‌دونستن الانم همه جا دارن میگن شهریه نمیخواد میگه شهریه نیست پول بیمه هست مگه من رفتم مدرسه که بیمه باید بشم حالا بیمه قانونه پول نت من باید بدم ماژیکی برگه ای هیچی استفاده نمیشه چطور من شهریه کامل باید بدم بعد تو اخبار میگن شما گفتین شهریه ندین بزارین حداقل حضوری بشه تا من شهریه بدم اومده بامن بحث میکنه اینطوری حرف میزنه فرق بین دانش آموز قاعل میشن الانم که خیلی محترمانه منو اخراج کردن گفتن بیا پرونده دختر تو بگیر ببر یجا دیگه 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم نیاری هااا برو با رئیس شون صحبت کن بگو من قبلا صحبت کردم جوابی نگرفتم الان میخوام در حضور خودم صحبت کنین حداقل این اومدن رفتنم نتیجه ای داشته باشه نه که چون بزرگترن مقامی دارن با زور بهمون همه چیزو تحمیل کنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کم نیاری هااا برو با رئیس شون صحبت کن بگو من قبلا صحبت کردم جوابی نگرفتم الان میخوام در حضور خودم صح ...

قرار بود بریم مسافرت همه چیم اماده بود مامانم اینا رفتن خرید ک بیان حرکت کنیم زنگ زدن گفتن بیایین مدرسه رفتن نمیدونم چی بهشون گفتن اول ک جواب گوشیمو نمیدادن الانم ک جواب دادن کلی بد و بیراه بهم گفتن بعدم گفتن مسافرت کنسله ما بیاییم خونه برات داریم 😭😭خدایا گناه من مگه چی بوده 

2728
قرار بود بریم مسافرت همه چیم اماده بود مامانم اینا رفتن خرید ک بیان حرکت کنیم زنگ زدن گفتن بیایین مد ...

اگه خودشون تنها برن همینه خانواده منم زود کوتاه میان باور میکنن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
هوم ولی خو این منو ببینه جلومو میگیره 😂 منم حرفامو اماده کردم

اگه بچه خوبی باشی میارمت تو اکپیمون. 

دیدم اونا که با خنده جلو میان ناکس ترن!                   و در آخر دیدم متکی به مشتی خاکسترم!
اکیپتون؟ تل یا وات؟ 

جمع پسراس دیگ دختر هم کم و بیش هست. چرت و پرت میگیم میخندیم. رلی یا سینگل؟؟

دیدم اونا که با خنده جلو میان ناکس ترن!                   و در آخر دیدم متکی به مشتی خاکسترم!
2706