2737
2734

سلام دوستان نظر شما درامداز  خیاطی  چطوره؟ 

چطور بعضی ها پولدار می شن بعضی ها پیشرفت نمی کنن 

شما لباساتون به خیاط می دید راضی هستین 

چرا اره چرا نه 

اصلا حاظرین لباس به خیاط بدین 

اگه خیاط هستین درامدتون چقدره 

خیاطم ولی فعلا کار نمیکنم

برای دوست آشنا دوختن هیچ صرفی نداره، آدم فقط تهمت میشنوه 

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من که اصلا تجربه خوبی ندارم 

فقط پول میگیرن  کار ایراد دار تحویل میدن با تاخیر  و دهن سرویسی رفت آمد 

اونهایی کارشون خوبه و مزون دوز هستند هم چون خیلی خاک کار رو خوردن انتظار دارن درآمد دکتر مغز و اعصاب داشته باشن خیلی گرون میگیرن 

حاضری خریدن بهتره 

ادم باید پول بگیره

نمیدن عزیزم،فقط تهمت میزنن و الکی ایراد میذارن رو کار که پول ندن

تنها راه خوبش اینه آدم مزون بزنه و لباس آماده بفروشه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

من هر دفعه لباس دادم خیاط پشیمون شدم 

خیلی وقته که دیگه ندادم 

خیاط هایی هم که میرفتم پیششون تعریفشون رو شنیده بودم ولی ......

به نظرم هیچی لباس آماده نمیشه 

شازده کوچولو گفت: به نظر میرسه آدم چیزای زیادی برای خوشبخت بودن لازم داره......گفتم:نه اینطور نیست. خوشبختی از بودن میاد نه از داشتن؛ از تقدیر و قدردانی بابت هرآنچه الان داری؛نه از عجله برای بدست آوردن چیزایی که نداری. آسون ترین و مستقیم ترین راهِ خوشبختی،خوشحال کردن آدمهایی هست که در اطرافمون هستن.   عشق رو باید با عشق ورزیدن یاد گرفت. همه ی ما توانایی عشق ورزیدن داریم، حتی با یه لبخند،چون این کار به همون اندازه به خود ما انرژی میده که به کسی که بهش لبخند زدیم