2733
2734
عنوان

مهم مهم❌❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 355 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنظیمش پاکسازی کلا خیلی خاصیت داره

👍👍👍

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2731

وای نگوتوکرونا کاراموخودم انجام میدادم اخه کسی نبودانجام بده روزای اول خوب بودم تایروزداشتم حیاطوجارومیزدم سرموبلندکردم مهره سیاتیکم دردگرفت دیگه جارونزدم تاالن هنوزم جارونکردم بدنم داشت کم کم ضعیف میشدروکمرم فشاراومدرفتم دکترکلی امپول تقویتی دادبهم

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2740
@گلیgoliiii     @نیلوفرآبی0     @_گیسیا_     @nadiya6566 &nb ...

سلام عزیزم صبحت بخیر خیلی ممنون از تاپیک های مفیدی که میذاری من که همیشه منتظر تاپیک هات هستم 🌹🌹🌹

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2706