2733
2734
عنوان

رفیق بازی شوهر

357 بازدید | 21 پست

سلام خانما لطفا اگ راهی بلدین راهنماییم کنید عقلم ب جایی قد نمیده دیگه

شوهر من از سرکار ک تعطیل میشه هر روز باید بره یه ساعت یا ۲ ساعت پیش دوستش بشینه.تا ساعت ۹ که میشه بعد بیاد خونه اگ زود هم تعطیل بشه بازم زودتر نمیاد همش باید ۹بیاد ک شام بخوره بخابه.روزای تعطیلیش هم باز میره پیش اون. دوست ندارم اصلا بره پیش دوستش از مردایی که زن و زندگی دوست دارن خوشم میاد قبل ازدواجم بهش گفتم میگفت چشم ولی یادش رفت

گاهی وقتا هم یکم عرق میخوره که بازم حالم بهم میخوره از بویی ک میگیره

اعصابم میریزه بهم نمیدونم واقعا چکار کنم

چجوری رابطش با رفیقش قطع کنم و عرق خوردنش قطع کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آیه ی وجعلنا من ایدیهم سدا .....

تو سوره یس رو بخون و اسم اونو شوهرتو بگو و یه نخ گره بزن تا از هم جدا بشن ✋

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
2738

ما از اونور بوم افتادیم بخدا همش میگم برو بیرون دوستی چیزی پیدا کن ی کم امروزی باش یعنی بعداز کار همششششش تو خونس ور دل من.چندسال خونه مامانش نرفته تصویری میگیرن میبیننش .خوبه ولی ی کم شورش دراورده اصلا رو منم تاثیر گذاشته.اینم بگم توخونه اخلاقش عالی بهم گیر نمیده با بچه ها خوبه خداروشکر

آیه ی وجعلنا من ایدیهم سدا ..... تو سوره یس رو بخون و اسم اونو شوهرتو بگو و یه نخ گره بزن تا از هم ...

ممنونم عزیزم واقعا جواب میده برای عرق خوردنه هم جواب میده؟

البته اگ پیش اون نره عرق هم نمیخوره

یه روز باهاش قهر کردم تا یه هفته نرفت و رعایت میکرد اوما بعد شد مث قبل

یعنی راه نداره با زبون بازی عشوه گری بیاریش سمت خودتت با محبت چون معمولا نصیحت و صحبت جواب نمی ده او ...

اونم زن و بچه داره ولی اون تا ۹ در مغازش هست بعد میره خونه اینم میاد خونه

ممنونم عزیزم واقعا جواب میده برای عرق خوردنه هم جواب میده؟ البته اگ پیش اون نره عرق هم نمیخوره ...

رابطش با اون قطع بشه خوب میشه هر روز صبح ایت الکرسی بخون به اب بهش بده بخوره تا حالش از عرق بهم بخوره 

هر صبح پلکهایت فصل جدیدی از زندگی را ورق میزند، سطر اول همیشه این است : « خدا همیشه با ماست »پس بخوانش با لبخند...
اونم زن و بچه داره ولی اون تا ۹ در مغازش هست بعد میره خونه اینم میاد خونه

همین که اون آقا هم زن و بچه دار هستن تا حدودی خوبه خب شوهرت بگو رفت و آمد خانوادگی داشته باشند باهم اینجوری بهتره می تونی اینطوری به خانمش بگی با شوهرش صحبت کنه که به شوهرت بگه زودتر برو خونه آدما حرف دوستشون بهتر قبول می کنند دنبال یه راه حل اینطوری باش دعوا فایده نداره اگر هم اون آقا خودش باعث این مشکلات شده با یه آدم رو به راه رفت و آمد کنید صمیمیت بین آدما بوجود میاد شاید اون آدم بذاره کنار احتمال داره از تنهایی می ره سمت اون اقا

2706