2737
2734

دکترم میگه فردا بیا برا زایمان ولی من اصلا درد ندارم دوست دارم دردارو تو خونه بکشم تا اینکه بیمارستان هی سوزن بزنن ومعاینه کنن...

چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بغضیا کلا درد زایمان نمیگیرن

خواهر شوهر من سه بار زایمان کرده اصلا درد زایمان نداشته 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2738
من تا ۵ سانت درد نداشتم ...شما که هنوز فردا روزه عمله واسه درد زوده

سلام عزیزم ببخشید میشه سوالی کنم؟ طبیعی خیلی سخته؟؟ 

من ازطبیعی وسزارین میترسم

البته خداکی صلاح بدونه بچه بده چندساله منتظریم😢😢😢

سلام عزیزم ببخشید میشه سوالی کنم؟ طبیعی خیلی سخته؟؟  من ازطبیعی وسزارین میترسم البته خداکی صل ...

عزیزم من تا ۵ سانت دهانه رحمم باز شد که حس نکردم بعدم آمپول فشار زدن تاثیری نداشت آخرشم سزارین شدم ... عالی بود مثل یه خواب ... نه درد نه استرس ...فقط بعدش یکم تو جابه جا شدن درد داشتم

2706