2733
2734

سلام بچه ها من تپلم چادر دانشجویی سرم میکنه کاملا ازش خسته شدم و یه حالی نشونم میده 

دوستم خیلی لاغر نیس چاقم نیس مثلا با قد ۱۵۸ ، ۶۳ کیلوعه

تو پره 

بعد چادر عبایی خریده بود سرش کرده بود عاااااالی بود خیلی خوشم اومد

اینقدر راحت بود توش و خودش میگفت چون مثل مدل خفاشی میمونه چاق نشون نمیده

نظر شما چیه

تعداد رای : 26
نظرسنجی
مانتو
16
61%
چادر
10
38%
یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دانشجویی بخر

متنم و کامل نخوندی😭

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
منم خیلی چاق نشونم میده ینی چاق ن پهن نشونم میده سن بالا

چه چادری چاق نشونتون میده

عزیزم نخ ابریشم بگیر که خراب نشه چادر خودم از نخ ابریشمه لخت و خشگه و لز کنار سرم تا روی دستام مهر د ...

چه مدلیه عزیزم 

همین عبایی

2738

چادر عربی و عبایی و این مدلاییا اگه توپر باشی خیلی چاق تر نشونت میده دقیقا میشه مثل عربا داشنجویی و ملی هم چون جذبه بازم خوب نیس بنظر من چادر ساده سر کن با کش 

اگه کار اینترنتی 🚫بدون پیش پرداخت🛇 با درامد روزانه میخوای تاپیک منو بخون یا به آیدی @ceeport997 پیام بده😊
چاق ک ن میگم سن بالا و پهن دانشجویی

دوستم این عبایی که سرش بود با یه روسری رنگی خوشگل که روسریشو طلق گذاشته بود با یه ارایش خییییلی ملیح 

عاااااااالی بود من عاشق اون نوع پوشش شدم و چادرش به دلم نشست

چادر عربی و عبایی و این مدلاییا اگه توپر باشی خیلی چاق تر نشونت میده دقیقا میشه مثل عربا داشنجویی و ...

اصلا نمیتونم دیگه عادت کردم ساده نمیتونم سرم کنم 

دوستم این عبایی که سرش بود با یه روسری رنگی خوشگل که روسریشو طلق گذاشته بود با یه ارایش خییییلی ملیح ...

منم نمیدونم چیکار مث این چادریا خوشتیپا باشم🥺😭حالا چن روزه داره ورزش میکنم ۳ کیلو کم کردم دعا  کن لاغرشم بهم بیاد دیگ

‌‌🤍
2706