2733
2739

چند سالشه؟ تو روز چیا به هم میگید و چیکارا میکنید؟ 😍

چه جوری تربیتش کردید که همه مسائل زندگیشو به شما میگه؟

مهدیا … ما همه از طایفه سلمانیم هرچه خواهدبشود، پای علی می مانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواهرم فوت کرده خاهر زاذمو زادمو از 2 ماهگی تا الان که 4 سالشه نگه داشتم خیلی هم با هم صمیمی هستیم همه چیز هم بهم میگه هر چی بشه و ببینه

تو خیابونا بودم. با بی پولا بودم. با خوبا بودم. با اونا که خودشونو با کارد میخارونن تو جوبا بودم،با اونا بودم اما،، من ع اونا نبودم (من ع اونا نبودم)   

من و مامانم مثل دو تا دوستیم 

مامانم همش بهم میگه دیونه چون خونه رو ، رو سرم میزارم،  فعال و پر جنب و جوشم،  عاشق رقصم و یه لحظه ام نمیشینم 

تو خونه همش میخندم و جک میگم 

خلاصه مامانم به شلوغ کاریاری من عادت کرده 

2738
من خواهرم فوت کرده خاهر زاذمو زادمو از 2 ماهگی تا الان که 4 سالشه نگه داشتم خیلی هم با هم صمیمی هستی ...

ای جان چقد دلم گرفت براش 😞 خداروشکر ک خداتورو بهش داده .

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
خدارحمتشون کنه چرا فوت شدن😢

با همسرشون تصادف کردن 

بچه دوماهشو قبل رفتن دادن به من و الانم من بزرگش میکنم

و 21 سالمه

تو خیابونا بودم. با بی پولا بودم. با خوبا بودم. با اونا که خودشونو با کارد میخارونن تو جوبا بودم،با اونا بودم اما،، من ع اونا نبودم (من ع اونا نبودم)   
ای جان چقد دلم گرفت براش 😞 خداروشکر ک خداتورو بهش داده .

ممنون عزیزم 😊❤️

وای خدا چی کشیدین.همسرشم فوت شد

😔🖤

2706