2737
2734

کباب دیگی

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️

برنجو جدا دم کن 

اول سیب زمینی‌نگینی‌خرد کن سرخ کن بعد پیازو بزار سرخ بشه و گوشت و بریز و رب و ادویه جات و اخرش همونوسیب زمینی که سرخ کردیو قاطیش‌کن و بریزید رو برنج بخورید 

خیلی خوشمزه میشه من‌همیشه درست میکنم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیاز رنده کن ابشو بگیر نمک‌فلفل زردجوبه گوشت قاطی کن قشنگ ورز بده کف ماهیتابه پهن کن همون اب پیاز بریز کنارش دوقاشق روغن بریز درش بزار حواست باشه به روغن افتاد برش گردون این سمت دیگشم یکم سرخ بشه گوجه کنارش سرخ کن نوش جان😋

عضو🟣گروه 😈بنفش‌سرگروه‌عزیزم 💜💜فنچA74 💜💜 تاپیک مانکن‌های زیبا🕊️🕊️🟪وزن اولیع ۷۸۲۰۰😟😟وزن فعلی۶۸آخشش🥴😍🧐🟣💃🏼💃🏼💃🏼🥰پیش به سوی۶۷ 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️هدفم ۵۵🏃🏼‍♀️ 😍وزن هدفم اخر زمستانه🌧️❄️☃️☃️✌️😎 🥳 ❄️😍🏃🏼‍♀️😌لازمه تبدیل شم به آدمی که یادمیگیره قوی باشه و تیکه های شکسته شو محکم کنار هم بزاره و از اول شروع کنه..👩🏼‍🦯😎💪یه آدم كه هدف داره ، رو پا خودش ايستاده و قوی جلو ميره..آره اين آدمو دوست دارم❤️
2728
چجوریه

گفتم بالا

2738
مرسی😍😍

خواهش😘😘

پیاز رنده کن ابشو بگیر نمک‌فلفل زردجوبه گوشت قاطی کن قشنگ ورز بده کف ماهیتابه پهن کن همون اب پیاز بر ...

منم درست میکنم ولی اب پیازو نمیریزم که !! میریزم دور 🤔

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

من با برنج و گوشت چرخ کرده کته درست میکنم 

با گوشت چرخ کرده تنها هم یه غذایی درست میکنم بهش میگم گوشت و گوجه هم میشه با نون خورد هم با برنج سفید

گوشت و با پیاز رنده شده یا نگینی تفت میدم همزمان سیب زمینی نگینی ریز بهش اضافه میکنم که با گوشت یکم سرخ بشه بعد گوجه نگینی هم اضافه میکنم یکم دیگه که تفت خورد یکم آب میریزم روش(غذای آبکی نیست یه چیزی شبیه مایه مامارونی) سرش رو میزارم تا سیب زمینی و گوجه کامل بپزه، با ادویه و یکمم زعفرون میزنم 

سلامتى اونى كه برام ٢٤ ساعت كار كرد حقوقم نخاست ميگفت خوشبخت شی خستگيم در ميره ،،،مادر رو میگم. به سلامتی مادر که فرشته روی زمین است
2706