2737
2734
عنوان

بچه هااا مامانا کمک

138 بازدید | 23 پست

دیشب بچه ی دوستم ۶سالسشه خونمون بود تو اتاق با پسرم داشتن بازی میکردن دیدم دوتاشونم شلوارشونو دراوردن دستشونم وسایل دکتری بود پسرم گفت دکتر بازی کردیم گفتم چرا اینجوری کردی گفت این گفت یعنی بچه ی دوستم اونم میگفت من نگفتم ولی میدونم پسر من دروغ نمیگه بچه ی بزرگ دوستمم قبلا از اینکارا کرده نمیدونم تو خونشون چی میبینن چشم و گوز باز هستن حالا نمیدونم چ رفتاری بکنم با پسرم بهش گفتم بزار مهمونا برن کار دارم باهات الانم بیدار میشه چجوری بهش بفهمونم که اینکار اشتباهیه ی وقتم ب شوهرم بگه شوهرم بدبختم میکنه

خدا میبیند و بس...!

ب پسرتون بگین کار زشتی هستش هیچ موقع پیش کسی انجامش ندع

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بهش گفتم یکم تند باهاش حرف زدم

نباید اینجوری میکردین 

حالا یبار دیگع هم بهش بگید مثلن اولش یکم خوراکی چیزی بخورین باهم بدش باز بگین 

نگران‌نباش..!خدایی‌ که‌ آمار تک‌تک‌ برگای‌ عالم‌ و‌ دارهازاحوال‌ توهم‌ خبر داره..:)))🙃🌿
هیچچچچچچچچ وقت بچه ها حتی خواهر و برادر و تو اتاق در بسته نذارید

در باز بود تعداد هم چند نفر بودیم نمیدونم چرا همچین اتفاقی افتاده اصلا اعصابم خرابه 

خدا میبیند و بس...!
نباید اینجوری میکردین  حالا یبار دیگع هم بهش بگید مثلن اولش یکم خوراکی چیزی بخورین باهم بدش با ...

نمیدونم چجوری بهش بفهمونم این همه تلاش کردم چیزی نبینه چیزی از اینا نفهمه ولی ببین چجوری ینفر چجوری همه چیزو خراب کرد

خدا میبیند و بس...!
2738
داشتن بازی میکردن منم مشغول پذیرایی بودم

هر وقتم این موقعیت بود ی سر کوچولو بزنید

نمیدونم چجوری بهش بفهمونم این همه تلاش کردم چیزی نبینه چیزی از اینا نفهمه ولی ببین چجوری ینفر چجوری ...

چن سالشع

کاری نداره امروز از چیزی که دوستش داره محرومش کن و  بهش بگو اگر کسی بفهمه این کار زشت رو کردی د ...

خدایا اعصابم خیلی خرده اصلا نمیدونم چیکار کنم چجوری خودمو کنترل کنم فقط منتظرم مهمونام برن هنوز هستن

خدا میبیند و بس...!

بهش بگو این اصلا کار خوبی نیست و چون نمیدونستی اینبار دعوات نمیکنم ولی اگه تکرار بشه مثلا از فلان چیز که دوستش داره محرومی....بعد هم اندام خصوصی رو بهش در حد فهمش توضیح بده و بگو کسی نباید ببینه.به دوستتوک هم تذکر بده دوستانه و بگو بیشتر مراقب باشه.دیگه هم نذار تنها بازی کنن.به یه بهانه ای بهشون سر بزن مدام و در اتاق رو هم نذارین ببندن.نه که نستقیم بگین.مثلا بگو اتاقتون گرم میشه....یا یه بهانه بیارین

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706