2737
2739
عنوان

میخوام برم آمینوسنتز هرکس تجربه ای داره کمکم کنه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 36 پست
شوهرم کافیه؟

آب وآبمیوه دلسترخیلی بخورهندونه بع م ازروی پله هانری بالا وپایین استراحت مطلق تاسه باچهاروز بعدامینوهم همون بالایی هاکه گفتم بخورکه آب دورنینی زیادبشه لباس راحت بپوش

خدایاجونم این روزهاخیلی بهت نیازدارم خداجون یه لطفی درحق من بکن نینیم سالم بیادبغلم ویه زندگی سه نفره تشکیل بدیم وخونمون پرازعشق بشه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دردش زیاده؟ شوهرم کافیه باشه؟

منم جفت آزمایشابچم دکترم میگفت مشکل داره.....

تاپشت دردکترواسه آمینوسنتزرفتم ولی اونجا دکتره آزمایشارادیدگفت اصلابیخوداومدی مشکلی نداره بچت...وآمینوسنتزنشدم....واسه شماهم همین آرزومیکنم....انشاالله که لازم نداشته باشی🤲🤲🤲

2731
من آزمایشای غربالگریم ریسک داشته بخاطر همین آمینوسنتز باید برم 

نگران نباشه اکثرا جنین هیچ مشکلی نداره 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           

نگران نباش

من که یه عالمه دیدم رفتن آمینوسنتز همه هم بچه شون سالم بوده

خدای مهربونم خیلی خیلی دوست دارم ممنون برای تک تک معجزاتی که تو زندگیم میبینم. من یه زن سرحال و قوی هستم که تمام قد پای زندگیم ایستادم😍😍 تو من رو به جشن زندگی دعوت کردی و روا نیست که در این جشن لحظه ای ناشاد باشم
2738
آره ریسک دارن 😔

من بمیرم مامانموبردم من گریه میکردم.....آخه خیلی دوران بارداری صدمه خوردم نمیشدیه آزمایش نرم ونگن بچت مشکل داره.....همش گریه میکردم...مامانم خودخوری میکردباشوهرم اونجاولی وقتی گفت مشکلی نیس دنیاروبهمون دادن.....دوس داری مامانتم ببرقوت قلبت باشه

اینقدر این چندوقت بهم استرس دادن که نگو کاش همون اول آدم رو بفرستن این یا سلفری 

منم اینا همه رو گذروندم مطمئن باش سالمه اصلا استرس نداشته باش 

لطفا واسه سالم بغل گرفتن نی نیم صلوات بفرستین بارداری قبلیم ناموفق بود دعا کنید اینو بسلامت بغل بگیرم❤
2706