2733
2739
عنوان

خواستگاره هدفش چیه از این حرف؟🙄

349 بازدید | 22 پست

خواستگار دختر خالم(خیلی باهاش صمیمیم) بعد دوجلسه بهش گفته شما  اختلاف سنی زیادی چون   با من دارین درکمون ونگرشمون به دنیا من فهمیدم که متفاوته  وبه هم زد. بعدش دختر خالم تو فامیل معروفه که دانا وفهمیدس .به خواستگاره گفته منکه همه تعریفم رو میکنن اونم گفته حرف من هیچ مغایرتی با این حرف شما نداره پس منظورش چیه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواسته یه بهونه ای سر هم کنه

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
2738
عزیزم برام عجیبه همه تاپیکهات در مورد خواستگاره😅😁

منم برام عجیبه😂😂

یعنی قشنگ چندجلد کتاب در مورد خواستگاری میتونه چاپ کنه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

یعنی با خودش دو دوتا چهارتا کرده و دیده که اخلاق و تفکراتش با دختر خالت هماهنگ نیست و مناسب هم نیستن و نپسندیده .

دختر خاله‌ی شما اگر دختر عاقلی باشه ، دیگه محل سگ به اون پسر نمیده و پا پیچ علت بهم خوردن قضیه نمیشه و تمام 

حرف بدی نزده.دیدگاهشون فرق داره به زندگی.ربطی نداره چون همه میگن فهمیده هست دیدگاهشون تو زندگی نزدیک باشه

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2706