2737
2734

حالم خیلی بد بود در حد مرگ،،، 

تب بالا

حالت تهوع

بدن درد

اسهال

همه اینها وقتی بوسورم اینا اومدن خونمون و عطسه بازونمون کردن، بعدش من بد بخت وگرفتم ازشون، 

خودشون واکسن زدن، ولی دلیل نمیشه اون ماسک کوفتی رو از دهنشون بردارن، چون ناقل هستن و همچنان میتونن ویروس پخش کنن. سر عمر یعنی رشتش تجربی بوده ولی اینقدر بی فهم و درکه که وقتی مریضه جلوی عطسه هاشو نمیگیره که یکی دیگه مثل من مریض نشه. بخدا دو روزه نمیتونم کاری بکنم، بهمون خدا واگذار میکنم، چونکه بامن خوب نیست عمدا اومد تو مریضیش خونه ما، تا منو مریض کنه، خاکبرسر شبا نماز شبم میخونه تو کمرش بخوره الهی،،، بخدا این حق الناس که مریض باشی و پاشی بری خونه یکی دیگه اونم مریض کنی، من بشخصه که نمیبخشم، چون کلی از کارام عقب افتادم🤕😐😣

دیشب تا صبح 🤮🤮🤮میکردم،، شوهرم عصبانی شد و زنگ زد بهشون گفت اگر زنم فوت شد میام همتون میکشم🤕😐😣🤐ینی واقعا منو دوست داره یا بخاطر مالم میگه که بناممه و اگر بمیرم میرسه به خانوادم؟!؟ 😐 🥴🥴🥴 

آخ گلبم...🤤

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیونه شدی این وسط کی بفکر مال هست دوستت داشته ونگرانته

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

کیا؟ من نفهمیدم چیشد

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2738

به شوهرتم مال میرسه پس به گزینه اول فک کن

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

هیچکدوم از این وضعیت عصبانیه و اونهارو مقصر میدونه و البته نگرانتم هست

خدای بزرگ میدونم همیشه حاضر و ناظری اما غفلت های گهگاه منو ندیده بگیر و خودت هوامو داشته باش .وامیدوارم کمکم کنی تو دلیلم رو صحیح و سالم بغل بگیرم
2706