2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک هفته؟

ما ۱۵ روز از هم‌دوریم اسی اون بندرعباسه سرکار من کرمانشاه😥

میادم درست حسابی تنها نیستیم چون با خونواده شوهرم تو یه خونه هستیم

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A
خیانت میکرد.. الان مثلا خیانت نمیکنه.. ولی واسم با کسی که مرده فرقی نداره.. بغل چه فایده داره وقتی ذ ...

خدا بهتون آرامش بده

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2731
امان از دوران عقد همش دلتنگیه من که خیلی اذیت میشم وقتی که میاد خونمون موقع رفتنش کم میمونه گریه‌ کن ...

منم

امشب اومد جلو در همو دیدیم داشت گریه م میگرفت ولی اون ریلکس میخندید مسخرم میکرد احمق😒😐🔪

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
2740
خیلی بی انصافن واقعا،نمیدونن یک خانم ضربه روحی میخوره بااین کار😔خودشون چجوری میتونن تحمل کنن؟یا اصل ...

واقعا 

الان یه هفتس دقیقا تو این حالتم پریودم هستم خیلی احتیاج داشتم به بغلش حتی یه بار خیلی غیر مستقیم گفتم بهش ولی هیچی به هیچی ناراحتم از دستش با اینمه هیچ مسکلی باهم نداریم

من انقدر رو بوس و بغل وابسته ام یبار یکی تاپیک زد که با ماسک و فاصله رابطه جنسی داشتن میخواست بدونه ناقله یا نه 

برگام ریخته بود

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
خیانت میکرد.. الان مثلا خیانت نمیکنه.. ولی واسم با کسی که مرده فرقی نداره.. بغل چه فایده داره وقتی ذ ...

آخ الهی بمیرم واسه دلت خیلی ناراحت شدم عزیزم.

ان شاءالله همه چی درست بشه وتو هم دوباره بهش اعتماد کنی وهمه اتفاقهای بد از ذهنت پاک بشه واتفاقها ولحظات خوب جایگزین بشه برات عزیزم

2706