2737
2739

دقیق نمیدونم چرا 😔ولی سر این شد که من یه شهر خیلی دور از مادرم هستم دوماه پیش هم سه هفته کامل پیششون بودم، الان باز مامانم میگن بیا اینجا. گفتم چشم چهار روز میام چون شوهرم مرخصی نداره من تنها باید بیام بیشتر از چهار پنج روز سخته برام

قهر کرده باهام جواب تلغنمو نمیده😔بهم گفت اصلا نیای بهتره چهار روز ارزش نداره🙁گفتم خب شما بیاین ولی نمیاد

همسرم سر همین چهار روز هم دلخوره 

گیر کردم بینشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی داشت دختر راه دور میداد باید فکر لین چیزارو هم میکرد شما نمیتونی زندگیتو مختل کنی کارخودتو انجام بده عادت میکنن 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2738

تو الان ازدواج کردی و به زندگی مشترکت باید پایبند باشی

اگه شوهرت مخالفه نباید بری چون که چند وقت پیش هم بودی اونجا. 

من خودمم راه دورم درکت میکنم

ولی همه میدونن شوهرم اولویتمه دیگه بهم چیزی نمیگن

بعد هم تو این دوروزمونه بهتره مردها رو تنها نزارین

🙄🙁

قهرمادر ها باحاله مادرمنم قهرمیکنه ولی دوام نمیاره زود آشتی میکنه

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺عضو گروه رز بنفش 💜وزن شروع ۷۳💜وزن فعلی ۵۰۰و۷۱💜وزن هدف ۶۰😎😊 توبالا شهر قلبم یه خونه لاتی دا

مادربزرگم اصرار میکرد ب خالم بیا چن روز بمون بعد خالم نزدیک ی هفته موند خونه بابابزرگم دیگه خاست برگرده  خاله کوچیک ترم ک مجرد بود و مادر بزرگم اینقد اصرار کردن ک دیگه خالم مجبور شد بمونه تا مادربزرگم برای ی کاری بره چند روز ی شهر دیگه و خالم بمونه پیش خواهر بردادرش  تو همون چن روز پسر خالم  ک سه سالش بود تصادف میکنه صورت و سرش پاره شد گوشش کنده شد خدا بهش رحم کرد ولی خالم از چشم مادربزرگم و خاله کوچیک ترم میدید میگفت اگه اینقدر ب من اصرار نمیکردن و تحت فشارم نمیذاشتن من الان خونه خودم بودم و این اتفاق برا پسرم نمیوفتاد نتیجه اخلاقی زیاد ب کسی اصرار نکنید

رفتنت تلخ ترین حادثه عمرم شد😭😭💔