2733
2739
عنوان

درد و دل

73 بازدید | 12 پست

میدونم گذشته ولی من یادش میوفتم گریم میگیره 

😭 من کلا هیچ وقت مثل دوستام لباس ها ی بد نمیپوشیدم و مو هامو بیرون نمی زاشتم چادری ام نبودم ها معمولی 😪 هیشکی منو تو ی بازی ها راه نمی داد تو ی کلاس چون همه همکلاسی هام  بد حجاب بودن 😭 

یه بار ام ۱۶سالم بود این خیلی بده سالن هند بال داشتیم بازی مورد علاقه ی من بعد با دختر خالم رفتیم وقتی برگشتیم دختر خالم گفت چرا باشون اینطوری بودی  بودین  من ام گفتم واسه اینکه داشتم جلوم بم میگفتن این چرا تیپش اینشکلی و مسخرم میکردن میگفتن کی اینو میگیره و....

هیچ در هیچ ... معنی زندگی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی الهی این دوره زمونه همینطوریه منم از این قبیل مشکلات داشتم

توروخدا لایک نکنید!حوصله ندارم برم اعلانمو اینطوری ببینم😢😢میشه لطفا اگه امضامو میبینی واسه اینکه کارام درست بشه و اینکه خوشبخت و عاقبت بخیر بشم واسم دعا کنی؟؟؟ویه صلوات بفرستی برام؟
2731

واقعا که خاک تو سر اونایی که از رو ظاهر قضاوت میکنن . هر جور دوست داری لباس بگوش بهشون محل نده اون موقع میفهمن روت تاثیر گذاشتن هر حرف مفت میزنن

کاربری دست دونفره که از نظر فکری و سنی کاملا تفاوت دارن پس کاراگاه نشید لطفا .ممنون  
2740
😪

گذشته دیگه خودتو ناراحت نکن منم بی دوستی و دوست بد زیاد کشیدم واقعا تنهایی بهتر وز اینا بود

توروخدا لایک نکنید!حوصله ندارم برم اعلانمو اینطوری ببینم😢😢میشه لطفا اگه امضامو میبینی واسه اینکه کارام درست بشه و اینکه خوشبخت و عاقبت بخیر بشم واسم دعا کنی؟؟؟ویه صلوات بفرستی برام؟
گذشته دیگه خودتو ناراحت نکن منم بی دوستی و دوست بد زیاد کشیدم واقعا تنهایی بهتر وز اینا بود

خیلی خوبه یکی رو هم دردم دارم از اینکه گفتن دیگه نیاد ناراحت شدم 😭😭😭 و چون شهرستان بودیم دیگه نتونستم بازی مورد علاقمو ادامه بدم 

هیچ در هیچ ... معنی زندگی 
خیلی خوبه یکی رو هم دردم دارم از اینکه گفتن دیگه نیاد ناراحت شدم 😭😭😭 و چون شهرستان بودیم دیگه نتو ...

ای خداااا گفتن نیای !منکه تو مجتمع زندگی میکردم خونم تو شیشه بودخیلیا فکر میکنن شاید مشکل منم که با هیچکدومشون نمیتونم بسازم راست هم میگفتن چون سادگی من و 

زرنگی اونا باهم درست جور نمیشد