2733
2734
عنوان

سنجش پیش دبستانی

135 بازدید | 12 پست

سلام.من امروز پسرم رو بردم سنجش، متاسفانه ارجاعش دادن واسه بررسی بیشتر.نمیدونم چیکار کنم؟خیلی ناراحتم.کسی تجربه داره؟

مرا هزار امید هست و هر هزار تویی

پیش دبستان ک سنجش نداره منظورت واس کلاس اول

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید بچه استرس داشته نتونسته درست جواب بده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

امسال گویا اجباری شده واسه پیش.همسرم رفت با اونی که سوال میپرسید صحبت کرد گفته که چند تا سوال رو از رو حواس پرتی جواب نداده.سوالارم نگفته،گفته محرمانست

2740

عزیزم اول خودت استرس نداشته باش که به بچه هم منتقل نکنی بعدم یکم باهاش کار کن چیز خاصی نمیپرسن رنگا شمارش اعدادتا۱۰  بالا وپایین تفاوتها وشباهت ها  کوتاه وبلند و....تمرین کن

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد....خدایا شکرت
امسال گویا اجباری شده واسه پیش.همسرم رفت با اونی که سوال میپرسید صحبت کرد گفته که چند تا سوال رو از ...

نبابا خود پیش دبستان اجبار نیست چه برسه سنجشش من اصلا هیچ جا نبردمش و ننوشتمش....سنجش کلاس اول مهمه ک باید باهاش کار کنی کتاب هم بگیری.موفق باشید

کاربری مهرناز۳۵ سابق...زمستان سرد کلاغ غذا نداشت تا جوجه ها شو سیر کنه، گوشت بدن خودشو میکند و میداد به جوجه هاش تا سیر شوندزمستان تمام شد و کلاغ مرد!اما بچه هاش نجات پیدا کردند و گفتند:آخی خوب شد مرد، راحت شدیم از این غذای تکراری!این است واقعیت این روزگار ما... 
عزیزم اول خودت استرس نداشته باش که به بچه هم منتقل نکنی بعدم یکم باهاش کار کن چیز خاصی نمیپرسن رنگا ...

بلده اینارو.مدرسه روز اول به من گفت باهاش کاری نداشته باش هرچی بلد باشه میگه که اینم اینطوری شد