2737
2739
عنوان

کیا میرن بدنسازی؟شهریش چنده؟؟

98 بازدید | 16 پست

من قبلا دوسال تی ار ایکس میرفتم قبل اونم ایروبیک و بدن سازی حالادشیش ماهه خونم دوست دارم باز برم این دقعه بدن ستزی چون سایزم کم شده و میخوام بدنم فرم بگیره و کمی پشت کتف دارم ک اب بشه در کنار رژیم میخوام ی سال برم بدنسازی بعدش اقدام ب بارداری 

حالا چون خیلی وقته نرفتم شمایی ک میرید چنده هزینه ماهانش؟من احتمالا ی روز در میون برم ممنون میشم کمک کنید

۱۵۰ شهریه باشگام بود

۱۰۰ برنامه مربیم

۱۰۰ پول دکتر تغذیه.

خداییش نمیصرفه ک برم😁😂

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۱۵۰ شهریه باشگام بود ۱۰۰ برنامه مربیم ۱۰۰ پول دکتر تغذیه. خداییش نمیصرفه ک برم😁😂

حالا پول غذاهایی ک باس میگرفتمو حساب نکردم

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
۱۵۰ شهریه باشگام بود ۱۰۰ برنامه مربیم ۱۰۰ پول دکتر تغذیه. خداییش نمیصرفه ک برم😁😂

برنامه مربیت مگه با همون شهریه باشگاه نی؟؟

منم میخوام برم دکتر تغذیه شایدم خودم رژیم کالری شماری گرفتم😁چند روز در ماه میرفتی باشگاه؟

اووو چ گرون شده از عید😐بدنسازی ی ساعته هروز میری؟؟ من اسفند ۱۲روز تو ماه تی ار ایکس میرفتم ۱۵۰

ی روز در میون از ۸تا۱۲ظهر هرچقد دوس داری میتونی بمونی

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟
حالا پول غذاهایی ک باس میگرفتمو حساب نکردم

😂😂من رژیم کتو گرفتم ی چیزایی داشتا ادم نمیتونست بخره روغن کنجد میخواست اون زمان ک اصلا روغن نبود ادم با کره درست میکرد غذاشو(پارسال همین موقع ها)😂ولی ده روزه ۳کیلو کم کردما

2738
خب خیلی زیاده ساعتش انقد ورزشم خوب نی دیگ نهایت دو ساعت ادم بقیشو چیکار کنه😕

خب انقد نمیمونه کسی ک عزیزم

اکثر باشگاها همینه

من اکثرا ۱۰ تا ۱۱ونیم کارم تمومخ

من نمیدونم چه پزی داره نسخیتون،اگه شیکه ماهم بشیم با جماعت هپلی جور😉کارمندین شما،چندین شما!؟واس یه ذره احترام سمین شما،اب قندین شما،مردین شما!؟

چ تاپیکه خوبی 

میشه منم راهنمایی کنید 

من تا حالا هیچوقت باشگاه نرفتم و اضافه وزنم ندارم ولی میخوام بدنم خوش فرم شه باید کار با دستگاه برم یا تی ار ایکس ؟و اینکه خب من هیچی از استفاده از دستگاه و حرکات نمیدونم باید هزینه جدا واسه مربی بدم؟

چ تاپیکه خوبی  میشه منم راهنمایی کنید  من تا حالا هیچوقت باشگاه نرفتم و اضافه وزنم ندارم ...

بنظر من دوتاشم خ‌وبه trxبدنو کشیده میکنه در کنار ی مربی خوب ن هزینه جدا نمیخواد همون شهریه باشگاه رو بدی کافیه 

😂😂من رژیم کتو گرفتم ی چیزایی داشتا ادم نمیتونست بخره روغن کنجد میخواست اون زمان ک اصلا روغن نبود ا ...

بدنت آسیب ندید؟؟ یکم توضیح میدی راجع بهش ؟؟ بدون ورزش کم کردی؟؟ برنگشت؟؟ شکم و پهلوتم آب شد؟

2706