2733
2734

سلام 

شرمندتم که هعی سوالای عجیب غریب میپرسم ولی فقط این جا جواب های درست میگیرم و یکم آروم میشم 🥀

راستش من چند وقته یه خواب تکراری رو مدام میبینم 

دارم دیوونه میشم هر بار که از خواب پا میشم حالم خیلی بده 

لازم به ذکر هستش که در خونه ی ما خرابه 

خوابم اولین بار : 

یه نفر در خونه رو باز کرد ، من بلند شدم اون آدم رو دعوا کردم و با احترام خودش رفت. بعدش دو نفر دیگه آمدن در زدن ، پشت سرشون دوتا زن ( یکی پیر و اون یکی جوون ) آمدن ، من به دوتا آقایون گفتم به برن من خودم با خانوما صحبت میکنم . وقتی رفتن تا من گفتم مامانم نیست شروع کردن به حمله کردن و میخواستن خودشون رو بندازم تو خونه 

من در رو بستم و خودم های فشارش دادم تا باز نشه 

و پایان 

اما بعد از اون خواب خواب هام فرق داره ولی مدام تکرار میشه

این بار که در باز میشه خودم جلوی درم ، موهام ریخته تو صورتم و چشمام قرمزه ( جنی شدم انگار) 

اون جنیه به من میخواد حمله کنه که من در رو می‌بندم و قفلش میکنم و خوندم چند لحظه پشت در وایمیستم که بره و از خواب می پرم 

لطفا کمکم کنید همین الان هم کهفقط  ۱ ساعت خوابیدم خوابش رو دیدم و دیگه طاقت نیاوردم 🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
در خونتونو درست کنید بعدشم برو درساتو بخون اینجا برا تو کاری نیس

من اون قدرم بچه سال نیستم ۱۸ سالمه پشت کنکوری هستم 

و خب خانواده من تا کارد به استخون نرسه کاری نمیکنن 

راه دیگه ای نیست ؟ 

من اون قدرم بچه سال نیستم ۱۸ سالمه پشت کنکوری هستم  و خب خانواده من تا کارد به استخون نرسه ...

۱۸ سال هنوز بچه هست

راه دیگه اینکه،بهش فکر نکنی،هر وقت فکرش میخواد اذیتت کنه بگو اون خوابه،خیاله،واقعیت نداره.ضمنا درخونتون خرابم باشه باز هیشکی جرات نداره بیاد داخل خونتون،مگه الکیه

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
خان بهترین راه فراموش کردن خاطرات بد

چیه تو همه تاپیکا میزنی خان 

امضاته مثلا ؟

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
۱۸ سال هنوز بچه هست راه دیگه اینکه،بهش فکر نکنی،هر وقت فکرش میخواد اذیتت کنه بگو اون خوابه،خیاله،وا ...

بهش اصلا فکر نمیکنم ( بد حد کافی چیز مهم برای فکر دارم😂)

اما هر چند شب یک بار و هر وقت در روز که یه چرتی میزنم خواب رو میبینم 

بازم ممنونم 

و اگر ۱۸ بچه به حساب میاد من ۸۰ سالگی می‌تونم به این سایت تشریف بیارم ؟ 😂

یا نه باید فسیل بشم بعد بیام 😂💔

من اون قدرم بچه سال نیستم ۱۸ سالمه پشت کنکوری هستم  و خب خانواده من تا کارد به استخون نرسه ...

من ک علم تعبیر ندارم ولی شاید حس امنیت نداری ک تو خواب ب این شکل برات نشون داده میشه منظورم ب اون در هست خب درستش کنن کلا خطرناکه الان درب ضد سرقتم جلوی دزدا رو نمیگیره چه برسه درب خراب 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
2706