2733
2739

سلام

من تو دوره عقد هستم و از اول با همسرم مشكلاتي داشتيم،تند خو و زود عصباني ميشه تو عصبانيت بي احترامي و فحاشي ميكنه،حساسه و ميگه هيچي به من نگو و تو هيچ كارم دخالت نكن،دائم با خواهرش در ارتباطه و با اون مشورت ميكنه،شرايط خاصي نداره از لحاظ كاري و مالي،يه دعوايي هم با برادرم كرده و با خونوادم هم اوكي نيست زياد،كينه ايه

خونوادم ميگن جدا شو ولي من ميترسم...ميگم نكنه ميشد درست شه،نكنه بعدا گير يه ادم با اخلاقاي بدنر بيفتم..شايد ميشد تحمل كرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخلاق خوبش چیه؟  دوسش داری؟

دوسش داشتم ولي الان انگار ديگه خيلي وابستش نيستم بعد از اين داستانا

كلا منو غريبه ميدونه،با خونوادشه،خيلييي معموليه همه چيش جدا از اخلاق تندش

خدا خیلی دوستت داشته که الان اخلاقشو نشون داده 

فردا حسرت میخوری منکه دیدم چرا همون موقع جدا نشدم 

هیچ ادمی درست نمیشه فقط نقش بازی میکنه 

خانواده فهمیده ای داری که همچین صحبتی کردن و پشتت هستن 

دوسش داشتم ولي الان انگار ديگه خيلي وابستش نيستم بعد از اين داستانا كلا منو غريبه ميدونه،با خونوادش ...

مشاور رفتی؟ الان خیلی دلته جدا شی از طرفی به قول خودت شایدم بشه درستش کرد

البته ادما هیچوقت عوض نمیشن فقط ممکنه قلقش بیا دستت و بجای اینکه مطیع خونوادش باشه بیا سمت تو

که این مهارت اموزش میخوا

اگه فکر میکنی ممکنه بعدا مدیون خودت شی و بگی چرا تلاش نکردم برای حفظ زندگیم

اول همه راهاروبرو تلاش کن تا درستش کنی

اون موقع تصمیم بگیر

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
2738
خدا خیلی دوستت داشته که الان اخلاقشو نشون داده  فردا حسرت میخوری منکه دیدم چرا همون موقع جدا ن ...

ميترسم...من ادم قاطعي نيستم يه كاري ميكنم زود پشيمون ميشم،ولي از يه طرف ميگم من هيچوقت تو اين يه سال عقد خوشحال نبودم يعني جدا شم از اون يه سال حالم بدتر ميخواد بشه؟!!!

بالاخره خانواده بد ادم رو نمیخوان ، دیگه بدونید چی بوده که خانوادتون حاضر به طلاقتون شدن

دورانه عقدین دیگه ، بازم یه دوره ی شناخت محسوب میشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم
مشاور رفتی؟ الان خیلی دلته جدا شی از طرفی به قول خودت شایدم بشه درستش کرد البته ادما هیچوقت عوض نمی ...

اره مشاور گفت اين خيلي حق به جانب و ادم سختيه اگه قراره ادامه بدين باهم بايد عوض شه 

ولي ديگه خونوادم راضي نيستن ميگن واسه چيه اين ميخواي بموني؟كار درست حسابي كه نداره خونوادش كه هيچكاري واست نكردن نه خونه نه ماشين،ماهم اون موقع چون ديديم تو راضي هستي قبول كرديم اگه اخلاقم نداشته باشه ديگه به چه در ي ميخوره

جداشدن کار سختی نیس الانم که خیلی زیاد شده

مهم اینکه تو چقدر از این برهه زندگیت درس و تجربه بگیری

تا برای بعدت چقدر به دردت بخوره. 

زندگی با هررر انسانی مشکلات خودشو داره

برای زندگیت خودت تصمیم بگیر 

درسته خونواده خیر و صلاح شمارو میخوان ولی هیچکس بهتر از خودت نمیدونه دقیقا اوضاع چطوریه

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
اره مشاور گفت اين خيلي حق به جانب و ادم سختيه اگه قراره ادامه بدين باهم بايد عوض شه  ولي ديگه ...

چند سالته؟ 

ميترسم...من ادم قاطعي نيستم يه كاري ميكنم زود پشيمون ميشم،ولي از يه طرف ميگم من هيچوقت تو اين يه سال ...

این بحث تمام عمرت هست ، همچین ادمی قابل تکیه کردن نیست ، اگر زمانی پشیمون بشی از موندنت با همچین ادمی پشیمون میشی که امیدوارم هیچوقت از زندگی احساس پشیمونی نکنی 

من خیلی چیزا رو اول دیدم و چشمامو بستم روش ، الان میفهمم خدا داشت خیلی چیزا رو نشونم میداد خودم نخواستم ببینم 

تازه مشکل من فقط خانوادش هستن نه خودش