2737
2739
عنوان

تو دوره ي عقد هستم ودودلم واسه ادامه دادن يا طلاق گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 27 پست
این بحث تمام عمرت هست ، همچین ادمی قابل تکیه کردن نیست ، اگر زمانی پشیمون بشی از موندنت با همچین ادم ...

دقيقا منم تو دوره دوستي ديده بودم اخلاقاي خاصي داره ولي ميگفتم اينا كه چيزي نيست....

مشکلات بعد از جدا شدنم در نظر بگیر

و اماده شو قوی باش

حرف مردم و حتی خونوادت

ازدواج مجدد ی کم سختر میشه

ممکنه ی کم روحیتو ببازیو فکرو خیال کنی

باهمه اینا به خدا توکل کن و از خودش یاری بخوا راه درستو نشونت بده

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این بحث تمام عمرت هست ، همچین ادمی قابل تکیه کردن نیست ، اگر زمانی پشیمون بشی از موندنت با همچین ادم ...

از طرفيم خونوادم گفتن ما باهات اتمام حجت كرديم اگه برم سر زندگي و مشكلي داشته باشم اونا نميگن ما كه بهت گفته بوديم جدا شو

2731
دقيقا منم تو دوره دوستي ديده بودم اخلاقاي خاصي داره ولي ميگفتم اينا كه چيزي نيست....

الان با دید درست برو جلو به این فکر کن که فردا میری زیر یک سقف و باید هرلحظه تحمل کنی و تنها مسئول زندگی خودت نیستی بلکه در مقابل بچه ای که  در اینده قراره داشته باشی هم مسئولی 

جوری انتخاب کن که فردا بچت نگه مامان چرا با این انتخابت زندگی دوتامونو تلخ کردی 

زندگی واقعا قابل پیش بینی نیس

ممکنه جدا شی و ی ادم خوب به پستت بخوره و ازدواج موفقی داشته باشی

دور از جون برعکسشم هست

اگه قدرت جنگیدن داری اگه قوی هستی ی تلاشی برای بهتر شدن بکن

کتاب بخون

مشاور برو

اگه میدونی جدا شی میخوای افسردگی بگیری پس تلاش کن بعد تصمیم بگیر

ولی اگه خیلی  ذهنت درگیر ازدواج مجدد نیس زودتر جداشو

اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ(ع)
از طرفيم خونوادم گفتن ما باهات اتمام حجت كرديم اگه برم سر زندگي و مشكلي داشته باشم اونا نميگن ما كه ...

قطعا میگن 

الان پشتت هستن ،حمایتت میکنن ،نمیذارن اب تو دلت تکون بخوره ، نهایتش چندماهی حالت گرفته هست ولی به جاش تمام عمر با حال بد زندگی نمیکنی و شرمنده جوونی خودت نمیشی

توی جدا شدن به تنها چیزی که نباید فکر کنی حرف مردمه ، این مردم هرکاری کنی حرف میزنن 

فردا اگه به کوچیکترین مشکلی بربخوری یکیشون نمیاد سراغت پس فقط و فقط و فقط به ایندت فکر کن 

2738
توی جدا شدن به تنها چیزی که نباید فکر کنی حرف مردمه ، این مردم هرکاری کنی حرف میزنن  فردا اگه ...

دقيقا 

من نميخوام زندگيم بيرونش مردمو بسوزونه توش خودمو

از طرفيم ميگم نكنه اين اخلاقا خيليم حاد نبود و ميشد تحمل كرد،پدرم ميگه اصلا اون خوب بود،تو حالت با اون خوب نبود

دقيقا  من نميخوام زندگيم بيرونش مردمو بسوزونه توش خودمو از طرفيم ميگم نكنه اين اخلاقا خيليم ح ...

این اخلاقایی که گفتی حاده گلم 

من دوتا خواهر دارم رفتارای زیادی دیدم، خواهر من بعد از ۱۷ سال هنوز حال دلش خوب نیست با اینکه همه حسرت ظاهر زندگیش رو میخورن 

دلم نمیخواد همچین غمی رو تو دل هیچکس ببینم 

ولی بازم پیش یه مشاور برو و صحبت کن ولی حمایت خانوادت رو همیشه حفظ کن

اره مشاور گفت اين خيلي حق به جانب و ادم سختيه اگه قراره ادامه بدين باهم بايد عوض شه  ولي ديگه ...

اینو میدونم ک هر جا دودل شدی و شک ب دلت افتاد ک بمونم یا نمونم از همون جا برگرد اگه آدم درستی بود و تو کنارش خوشحال بودی ب جایی فکر نمیکردم 

خدا دوستت داره زود جدا شو اولش کمی سخته ولی بعدش همه چی اوکی میشه 

چه جمله قشنگي گفتي

عزیز دلم منم نامزد بودم دو دل شدم ک جدا شم یا ن از حرف مردم ترسیدم 

موندم بعد ۱۸ سال عذاب جوونی از دست رفته ی روح بیمار جدا میشم تو رو خدا تو این کار رو نکن