2733
2734

یک هفته بود تکوناشو ظریف حس میکردم ، چند روزه یکم واضح تر شدن ولی فکر نمی‌کردم دست بزارم زیر دستم حسش کنم😍😍😍

الان داشت تکون میخورد دستمو گذاشتم روش دوتا لگد کوچولو زد😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️خداااا❤️😍😍❤️

بعدش خودشو جمع کرد شد ی توپ 😑❤️ 

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ای جونم

ما دیگه اون نوجوونای قدیم نیستیم که با شنیدن سینوس کسینوس خندمون بگیره،      بزرگ شدیم،نه؟:))      ‌‌               ،،،،،، بچه کوچیکا بهمون میگن خاله،عمو. قدمون چند هوا بلندتر شده،دیگه دستمون به کابینت بلندای آشپزخونه میرسه و پامون به گاز و کلاچ...بعضیامون انقدر بزرگ شدن رفتن پی سیگار،بعضیامونم نه،دیدن غم و غصه شون دود کردنی نیست،نشستن خوردنش!    ما دیگه روزای برفی لیز نمیخوریم،        نه که زمینِ یخ زده لیز نباشه ها،فقط یاد گرفتیم باید با احتیاط قدم برداریم که با مخ نریم تو زمین...                    قلبامون چی شد راستی؟؟                                  بعضیامون دل شکستن،خیلیامون دل شکسته ن،بعضیامون دل باخته و بعضیامون دل تنگ...      ما خیلی وقته که دیگه بچه نیستیم،                                           ولی پیر شدیم یا بزرگ ؟؟                           اینه که جای بحث داره.. ....:))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم

😍😍😍😍

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2731
ای جانم امیدوارم گل دخترت سالمو سلامت بیاد بغلت

فداتشم مرسی 😍😘❤️ جنسیتش معلوم نیست تیکرمو اول بارداریم زدم 😁عشقکی 😂💖

معصومه نینیت چیه🥰🥰😂

سلام عشقم ، هنوز نرفتم سونو ، ۱۷مهر نوبت سونو دارم 

2738
الهییییی     خدا حفظش کنه و به سلامتی زایمان کنی   تو این دوران بارداریت برای من ...

😍😍😍مرسی مهربونم

انشاالله به خواسته های قشنگت برسی زودی❤️❤️❤️😘😘😘

سلام عشقم ، هنوز نرفتم سونو ، ۱۷مهر نوبت سونو دارم 

الهی سالم بیاد بغلت😍

من خودمو اماده کردم تو ان تی بفهمم جنسیتشو😁

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘
الهی سالم بیاد بغلت😍 من خودمو اماده کردم تو ان تی بفهمم جنسیتشو😁

ممنونم گلم همچنین نی نی خودت😍😍😍😘😘😘

منم خودمو آماده کرده بودم ان تی بهم بگن جنسیتشو اینهمه تحقیق کردم سونو خوب پیدا کردم ، تهش گفت زوده برا احتمال جنسیت😂😂😂😂

خداحفظش کنه زود حسش نکردی؟ من اواسط ۲۰ هفته حسش کردم اول نبض کوچیک بود ولی از ۲۳ به بعد بروسلی شد فداش شم😍

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس دومم وقتی برای دومین بار مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی میبری ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ دومین پرنسس مامان خوش اومدی💙 ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤دخترم روشنی نور دوچشمان منی ❤❤بهترین هدیه از جانب یزدان منی ❤❤نمیرود از سرم نگاه زیبای تو ❤❤ تو بهترین هدیه دنیای منی ❤❤ عشق مامان مامان عاشقته ❤❤من یک مادرم هیچ کس مرامجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را تا بیاموزم پنهان کردن درد را پشت همه حجم سکوتی که گاه از خودگذشتگی نامیده میشودتا بدانم حجم یک لبخند کودکانه ات می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشدمن نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی توست که در اغوشم رویای پروانه ارزوهایت رامیبینیمن مادرم ,همانی که خالقم ذره ای از عظمتش را به من بخشید تا تجربه کنم حس بزرگی و لامتناهی شدنش را من هیچ نمی خواهم هیچ هیچ روزی به من تعلق نداردهمه روزها ساعت هاو ثانیه های من تویی ومن دست کودکیت را میگیرم تا به فردای انسانیت برسانم که این رسالت من است بر تو وهیچ منتی از من بر تو وارد نیست که من با اختیار به عشق تو را به این دنیا خوانده ام…۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔💔
ای جووونم ، تکونای اول خیییلی هیجان انگیزه ، ولی بزرگتر که میشه لگدهاش هم محکمتر میشه بعضی وقتا دیگه ...

😂😂😂😂😂 

فداشون 😍😍❤️❤️ به نظرم بچه تا تکون نخوره نمیتونی دوسش داشته باشی 😑 من الان عاشقشم 😍❤️

فکر کنم قهر کرد دیگه تکون نمیخوره  

ای جانم ان شاءالله صحیح وسالم بیاد بغلت😍😘

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
2706