2737
2739

من با دوتا بچه کوچک واقعا خونه ام انگار بمب ترکیده.

شماها همزمان چجوری میرسین به خونه و بچه ؟

راهکار خاصی دارین لطفا کمکم کنین. خیلی خسته شدم.

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونم همييييشه تميزه  پسرم هرچي بياره خودش جمع ميكنه 😃

چند سالشه؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2728
راهش اینه شبا که خوابیدن خونه رو مرتب میکنم بعد یه سر میام نینی سایت بعدش میخوابم . حتما شبا باید ک ...

خو منی ک بچم و شوهرم تا ۳ صب با من بیدارن چ کنم😁

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
2738
شما تسلیم شو 😂😂😂

باورت نمیشه مادرشوهرم ک وسواس داشت الان میگه مروارید واقعاااا بت حق میدم چون دخملم خیلی شره😁😍

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
4

خب خوبه 

پسر من یکی ۱ سالشه یکی ۳

من شبا مرتب میکنم‌روزام میگم میخوام جارو کنم جمع و جور میکنیم تی میکشم ولی بعدش میگم بریزد و بازی کنید. کروناس گناه دارن خونه بچه دار همیشه نامرتبه مگر اینکه بخوایم بچه هامونو مریض و بیمار بار بیاریم.من خودم وسواس شدید دارم. نامرتبم ولی عمق کار تمیزم هر بار یه جا رو مرتب میکنم

۲ سالش ک بشه خودش تمیز میکنه .. بهش یاد بده . ولی اگه زیر دوساله من خودم همیشه شب تمیز میکردم و ظهرا .. 🤦‍♀️

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
باورت نمیشه مادرشوهرم ک وسواس داشت الان میگه مروارید واقعاااا بت حق میدم چون دخملم خیلی شره😁😍

پس با خیال آسوده نامرتب باش 🤣😆

خدا کوچولوت هم برات حفظ کنه و تنش همیشه سلامت باشه

من شباخیلی بیشتردوس دارم کارکنم روزایی هم میدونم کاردارم صبحش شب قبل غذای فرداروآماده میکنم.هرچیزی برمیدلرم همون موقع میذارم سرجاش.آشپزی ک میکنم همونموقع ظرفای کثیف ومیشورم ویه دستمال میکشم اگ چیزی ریخته

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2706