2737
2739

سلام

من خودم بچه کوچیک دارم و دوتا بچه مدرسه ای خودمون ۵ نفریم کلی کار خونه دارم.. مادر شوهرم پاش درد میکنه میگه بیا کارامو انجام بده یجوری واضح منظورشو میگه.. بعد دختر و نوه هم داره باید دخترش انجام بده .. من خودم حال ندارم کارای خودمو انجام بدم خیلی خسته میشم 

خونشونم دوره دو ایستگاه 

به نظرتون بگم نمیتونم

یا اصلا خودمو بزنم کوچه علی چپ ؟

بزن کوچه علی چپ

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شماره یه کارگر رو بهش بده بو هر موقع تمیزکاری داشتی زنگ بزن بیاد . قیمت رو منصفانه میگیره.

کمک کردی خودت هم درگیر نکردی.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اگه واضح میگه تو هم واضح بهش بگو به چه علت فرصتشو نداری

یکبار برای همیشه

اگه ‌نگی ممکنه تصور نکنن گرفتاری های خودت چقدر زیاده

حسین (ع)جانم ؛غبار ماتم تو آبرو به من بخشید...به عالمی ندهم این غبار ماتم را... به نیل قطرهِ اشک محبتت ندهم...اگر دهند به دو دستم تمام عالم را ... ♥️    خرّم آن روز كه پرواز كنم تا بر‍‍ِ دوست🍃   اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)💚🍃

خیلی ببخشید مادرشوهر من حرف مفت زیاد میزنه همش داره دخالت میکنه و دعوا میندازه. هربار بخاطر احترام خودمو زدم به اون راه  اصلا به روی خودش نیاورد و بدتر گستاخانه رفتار کرد. اگه دیدی چندبار بیمحلی جواب نداد مستقیم و محترمانه بگو نمیتونی و تمام 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
2738
اگه واضح میگه تو هم واضح بهش بگو به چه علت فرصتشو نداری یکبار برای همیشه اگه ‌نگی ممکنه تصور نکنن ...

بگمم به همه میگه عروسم این حرفو زده آبرو برام نمیزاره یجوریه بخدا کاش خدا منو از دستش راحت کنه

حرف بزنی از توش یه چیزی در میارن...من بعد ۲۰ سال تجربه میگم بهت عزیزم

بهترین کار دنیا بی محلی به مادر شوهره،نه حرفی پیش میاد نه ویزی،من که مادر شوهرم بی چاک ودهنه وحرفش رو روک میگه قبلا واکنش نشون میدادم وفقط دردسر واعصاب خوردی...

الان هر چی بگه مثل بز فقط نگاش میکنم،جاریم قبلا اینطوری بود من قبولش نداشتم،الان میگم واقعا عاقل بوده

شماره یه کارگر رو بهش بده بو هر موقع تمیزکاری داشتی زنگ بزن بیاد . قیمت رو منصفانه میگیره. کمک ک ...

پولشو از ما میگیره همش بخاطر پول هم دعوا داره میگه پول نمیدین بمن در حالی که خیلی پول و طلا داره

2706