2733
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 34201 بازدید | 565 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مگه برا مردم میاری ب اونا چ من یدونه دارم ولی تا چهارتاشو میارم 

حرف شما درسته ولی ی حرفایی ب گوش آدم میرسه ک آدم میمونه از کجاشون درمیارن این حرفارو البته خیلیاش از روی حسادته میدونم ولی موج منفی دارن

دقیقا بچه های منم بزرگ بودن دخترم ۱۰ سال پسرم‌۸ سال نمیدونم چرا خریت کردم دوباره شروع شد از اول بدبخ ...

کمک بگیر از بچه هات.برا غذا دادنشو مراقبت ازش.خودتو زیاد زحمت ننداز.بزرگ میشه اینم .انشالله ک خیره

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2740
۵ساله و ۳ساله و ۴ماهه باردارم

جنسیتشون چیه؟

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

من سه تا بچه دارم.اولی شش سال و نیم.دو قلوهامم سه سال و نیم.

بزرگه سه ساله بود،دو قلوهام ب دنیا اومدن.دست تنها بودم خییییییلی سخت بود.شب تا صبح و صبح تا شب بیدار بودم.همین که بچه ها ب دنیا اومدن یهو تحریمها شروع شد قیمتها چند برابر شد اوضاعمون ریخت ب هم....خلاصه خیلی سختی کشیدم.الان هم خدا رو شکر نسبت ب یکی دو سال اول خیلی راحت تر شدم.

بعد از پوشک گرفتن دو قلوها مصیبت بود...

ولی خب مزایایی هم داره...بچه هام تنها نیستن.از صبح تا شب با هم سر و کله میزنن و خیلی چیزها رو یاد میگیرن.از همه مهمتر دوتاشون دخترن و عجیب بهشون دل بستم...میدونم همدم مامانشون میشن.امروز کار بانکی داشتم،اومدم دیدم رختخوابها رو جمع کردن...

مگه مردم خرجشونو میدن !!

غصه ی بی شعوریه یه عده رو شما باید بخورید!!!

اگه علمه ، که روانشناسی  میگه 

یک بچه فاجعه ، دو‌بچه خوب ، سه بچه عالی و چهاربچه به بالا فاجعست 

اونوقت میگید حرفه مردم‌ !!

درخواست دوستی قبول نمیکنم
کمک بگیر از بچه هات.برا غذا دادنشو مراقبت ازش.خودتو زیاد زحمت ننداز.بزرگ میشه اینم .انشالله ک خیره

دختر بزرگم از منم بیشتر مادری میکنه واقعا اگه اون نبود تا الان دیونه شده بودم دست راستمه 

❤❤❤
2706