2733
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 33852 بازدید | 565 پست
چند سالته؟ من سه تا دارم هم سختی داره هم‌شیرینی نمیدونم دروغ چرا من پشیمونم از سومی

عزیزم

معلومه که سخته،من دو تا رو نمی تونم جمع و جور کنم

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
الهی آمین انشاءالله عاقبت بخیریشونو ببینیم و در آینده از داشتنشون به خودمون افتخار کنیم من همین الان ...

آره واقعا ان شاالله عاقبت بخیر باشن و بهشون افتخار کنیم

منم کلی خوش میگذرونم با بچه هام سختی داره ولی شیرینی هاشم کم نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

منم سه تا بچه دارم . دختر بزرگم ۸ سالش بود پسرم هم ۳ سالش بود که دخترم به دنیا اومد خداییش سه سال اول خیلی سختی کشیدم خیلی اذیت شدم ولی الان خیلی خوبه همش میگم خداروشکر که سه تا دارم . دختر بزرگم خیلی کمکم می‌کنه دختر کوچیکم هم در حد خودش واقعا کمک می‌کنه .خداییش نعمته بزرگی خدا بهم داده .پسرم و دخترم اختلافشون ۳ سال خیلی با هم سرگرم هستن . تو ایام کرونا که همه قرنطینه بودن و سخت می‌گذشت ما واقعا سرگرم بودیم

من یدونه زاییدم له شدم لههههه . نه از بابت مالی. از بابت جسمی. سنمم کم نیست. ولی بدنم و اعصابم همین ...

منم عین شما زایمان داغونم کرد جسمی بکنار روحی خیلی حالم بدده زندگیمم خیلی متشنج شد بخاطر روحیم نمیدونم چراا باردار بودم کرونا اومد نمیدونم بخاطر استرساییه که کشیدم درکل نمیدونم چه مرگم شدده  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
عزیز من چهار تا دسته گل دارم.درسته سخته ولی رلضی ام.برا منم با یه حالت ترحم انگیز میگفتن ناخواسته بو ...

خدا حفظشون کنه عزیزم آره واقعا منم خودم راضی همسرم راضی بچه هام کلی خوشحال مردم زورشون میاد هزارتا حرف میزنن 

سلام  منم سه تا بچه دارم . دختر بزرگم ۸ سالش بود پسرم هم ۳ سالش بود که دخترم به دنیا اومد خدای ...

خدا هر سه تاشونو حفظ کنه براتون دقیقا منم بچه هام با هم بازی می کنن و بهانه نمی گیرن و جدیدا مد شده ۳ تا بچه والله که به هر کی میرسی سومی بارداره و چه خوب ما زودتر آوردیم و دوران بارداری تموم شد 😂😂😂

سختیش برا ۳ ساله تحمل کنی بعدش خیلی شیرین میشه خیلی  بخیال هر بچه تفاوت داره یکی اروم یکی شیرین اما من نمیکشم دیگه یه دونه دختر دارم بعد سه دارم عوازضسو میبینم افسردگیم تازه خودسو نسون داده همراه با ضعف بدنی خودتو خوب تقویت کن 

2740
منم 3تادارم 25 سالمه اولی 8سالشه دومی ساله ساله ومی دوهفته دیگه انشاالله زایمان میکنم وهرسه تا پرنسس ...

ای جونم خدا حفظشون کنه ان شاالله ب سلامتی زایمان کنی برای منم دعا کن سر زایمان 

خدا هر سه تاشونو حفظ کنه براتون دقیقا منم بچه هام با هم بازی می کنن و بهانه نمی گیرن و جدیدا مد شده ...

من تابوی چهار تا رو هم شکستم.بعضیا میبینن میگن پس اونقدری که فکر میکردیم سخت نیست و دست به کار شدن....خودم سعی میکنم بیشتر به خودم و جسمم برسم که نگن طفلی از بین رفت..خخخخ

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
عزیزم ان شالله مبارک باشه و خوش قدم باشه براتون.ـمن اعتقاد دارم به روزی بچه و گاهی میبینی از زمین و ...

خدا حفظشون کنه ان شاالله من کلی حس خوب گرفتم از این تاپیک و اینکه چقدر امثال من زیادن کلی همزاد پنداری کردم و احساس خوبی پیدا کردم از اینکه تنها نیستم