2737
2739
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 33849 بازدید | 565 پست

زن داداش منم ۲۶سالشه ۳تا پسر داره ماشالا ولش کنی چهارمین میاره🤣🤣🤣

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالته؟ من سه تا دارم هم سختی داره هم‌شیرینی نمیدونم دروغ چرا من پشیمونم از سومی

خواهر منم بچه هاش ۸سالو ۹ سال بودن یکی اورد.خیلی پشیمونه.میگه وقتش بود به خودم برسم مسافرت برم تفریح برم برا چیم بود این

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
2740

من سه تا بچه دارم داغون شدم الانم چون بزرگه که‌مریضه بیداره و مدام میخنده منم بیدارم 😔

پشت سر منم خیلی حرفا میزنن ولی دیگه برام‌مهم نیست هرچی میگم ناخواسته کسی توجه نمیکنه

مجبورم بگم دلم میخواد 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

من یدونه زاییدم له شدم لههههه . نه از بابت مالی. از بابت جسمی. سنمم کم نیست. ولی بدنم و اعصابم همین قدر میکشه . واسه همین شرایطت رو نمیتونم تصور کنم. اتفاقا شاید سنت کمه راحتتر باشه برات. 

یه خانم مستقل و قوی 

مردم نمیدونم تا کی میخوان توی زندگی بقیه سرک بکشن.

به حرف مردم نباش عزیزم

خیلیا حسرت یکیش رو دارن

خدا رو هزار مرتبه شکر کن

خستگی داره ولی به این فکر کن وقتی کوچولوهات از آب و گل دراومدن چقدر کیف میکنی.

من ۳ تا ندارم.ولیشما که داری الان لذتشو ببر.عزیزم مردم ما همینن.از هر چیزی یه حرف در میارن.اه یکی داشتی میگفتن تن پروره و خودشو دوست داره و حاضر نیست یکی دیگه بیاره و بچش تنهاست و.... .بفکر حرف مردم اصلا نباش.متاسفانه یه عده فاز روشن فکری برمیدارن(روشن فکر نیستن فقط فازشو دارن) و اونایی که بیش از یه بچه دارن   به باد تمسخر میگیرن.ولی حرف مردم اهمیت نداره گلم

خواهر منم بچه هاش ۸سالو ۹ سال بودن یکی اورد.خیلی پشیمونه.میگه وقتش بود به خودم برسم مسافرت برم تفریح ...

دقیقا بچه های منم بزرگ بودن دخترم ۱۰ سال پسرم‌۸ سال نمیدونم چرا خریت کردم دوباره شروع شد از اول بدبختیام 

❤❤❤
2706