2733
2734
عنوان

شهید جانعلی کاسب... زیارت روزانه شهدا روز(528) 🌿🌹🌿🌿🌿🌹🌿

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 36 پست
چرا من حاجت نمیگیرم 😭😭 روانی شدم از سروصدای مهمونای بیشعور تر از خودش همسایه مزاحم کفاره کدوم گن ...

👑🌹⚜️ صلوات خاصه امام رضا (ع)⚜️🌹👑

🌺 اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ عَلِیِّ بْنِ مُوسَی الرِّضَا الْمُرتَضَی ، اَلْاِمامِ التَّقِیِّ النَّقِیِّ ، وَ حُجَّتِکَ عَلیٰ مَنْ فَوْقَ الْاَرضِ وَ مَنْ تَحتَ الثَّریٰ ، اَلصِّدّیٖق الشَّهیدِ ، صَلوٰةً کَثیٖرَةً تٰآمَّةً ، زٰاکِیَةً مُتَوٰاصِلَةً ، مُتَوٰاتِرَةً مُتَرٰادِفَةً ، کَأَفْضَلِ مٰا صَلَّیْتَ عَلیٰ اَحَدٍ مِنْ اَوْلِیٰائِکَ. 🌺  

🍃🌸الّلهُمَّ صَلِّ عَلے مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🌸🍃

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧

حق دارید عزیزم . 😢

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

👑🌹⚜️ صلوات خاصه امام رضا (ع)⚜️🌹👑 🌺 اَللّٰهُمَّ صَلِّ عَلیٰ عَلِیِّ بْنِ مُوسَی الرِّضَا الْمُر ...

اگه بدونی چقدر ذکر گفتم چقدر چله گرفتم 

دیگه دلم نمیخواد دعا بخونم 😭

منم یه مدته شدم عین خودش 

روزا صدای تلویزیون رو تا ته زیاد میکنم خودم میرم تو اتاق

صلوات
اگه بدونی چقدر ذکر گفتم چقدر چله گرفتم  دیگه دلم نمیخواد دعا بخونم 😭 منم یه مدته شدم عین خود ...

باید با این افراد مثل خودشون رفتار کرد ولی هر کار انجام هم بدید باز هم دلتون نمییاد آزار بدید چون وجدان دارید و اعتقاد. ولی همه اینطور نیستند 

2731
باید با این افراد مثل خودشون رفتار کرد ولی هر کار انجام هم بدید باز هم دلتون نمییاد آزار بدید چون وج ...

ای گفتی

هی میگم خدا جوابمو میده بد میکنم بد میزاره تو کاسم.

به خدا همینم میشه. تا تلافی میکنم یه اتفاق بد حتی کوچییک میوفته 

صلوات
ای گفتی هی میگم خدا جوابمو میده بد میکنم بد میزاره تو کاسم. به خدا همینم میشه. تا تلافی میکنم یه ا ...

عزیز بله چون وجدان داریم و اعتقاد این ها همه آزمایش هست .امتحان و آزمایش سختی هست 

این مشکلات  به دور باشه بحق حضرت زهرا س 

2740

دوهزارصلوات هدیه میکنم به حضرت فاطمه سلام الله علیه به نیابت از شهید بزرگوار انشاالله همه عزیزان تایپیک حاجت روا وعاقبت بخیر باشند

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

سلام به الهه ی عزیز و سایر دوستان خوب تاپیک اجرت با صاحب الزمان ع اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.