2737
2739

من توو موکاپات درست میکنم ولی اصلا کف نمیکنه اون مخزن پودرش رو کامل باید پر کنم؟ اخه فقط یه فنجون کوچولو میخوام برا خودم موکاپاتم بزرگه

و اینکه طبیعیه اینکه بعد درست کردنش تفالش توو جا پودری میمونه یا نه؟

نکنه من بلد نیستم خوب درست کنم از اونه!؟

توو نت دیدم برا کف کردنش اخر سر همزن شیر از اون برقیا استفاده میکنن ولی ندارم هنوز

💕

برا کف کردن میتونی از فرنچ پرس استفاده کنی

یا اینکه به جای موکاپات از موکاکرم استفاده کنی

اون تفاله هم که میمونه درسته 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

مخزن پودرش هم آره باید کامل پر بشه و صاف باشه روش

فشار هم نده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا کف کردن میتونی از فرنچ پرس استفاده کنی یا اینکه به جای موکاپات از موکاکرم استفاده کنی اون تفال ...

فرنچ پرسم ندارم از اون همرن کوچولو ها خوشم اومده بود که هنوز فرصت نکردم برم بیرون بخرم

قبل ورزش میخورم یکم سرحال بشم فکرمیکردم یه جای کارم ایراد داره 😅مرسی عزیزم💐

💕
2731
فرنچ پرسم ندارم از اون همرن کوچولو ها خوشم اومده بود که هنوز فرصت نکردم برم بیرون بخرم قبل ورزش میخ ...

اون همزنا هم خوبه کار باهاش هم راحته

اخه من که یه نصف فنجون فقط میخورم حیف نیس مخزن به اون بزرگی رو پر کنم؟! گرونه 😁😆

😂😂😂😂😂😂

آخه اگه کم پر کنی عصاره ش خوب در نمیاد

یه کاپ بخر که اصراف نشه 🤪😂

فرنچ پرسم ندارم از اون همرن کوچولو ها خوشم اومده بود که هنوز فرصت نکردم برم بیرون بخرم قبل ورزش میخ ...

خواهش میکنم مهربون❤

2738