2737
2734
عنوان

حامله ها نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 25 پست
بعضی پسرا اصن تابع مامانشون نیستن!

دیگرانو نگفتم شوهر ایشونو گفتم

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم خیلی قدیمی فکر می‌کنه انگار مال دویست سال پیش هست خیلی ازش متنفرشدم بااین رفتارش

حامله ای؟ 

هرچیزی ک میگی بخر نمیخره یا اینسری اینجوری کرده؟ 

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
خدایا اخه چرا یه ادم باید اینقدر باهمجنس خودش بد باشه 😔

خیلی دشمنه نمی‌دونم چرا من 

وقتی سر سفره شون مهمونم لقمه های فراموش میشمره 

یه جور نگام می‌کنه غذا کوفتم میشه

هر وقت میره خونه مامانش آماده به حمله هست

خودت برو خرید هرچی دوس داری بخر 

2738
خیلی دشمنه نمی‌دونم چرا من  وقتی سر سفره شون مهمونم لقمه های فراموش میشمره  یه جور نگام ...

عزیزم منم یکی میشناسم اینجوریه همیشه عروسش گرسنه میمونه 

برای حاجت رواشدنم یه صلوات مهمونم میکنید😔