2752
2734
عنوان

آیا تجربه ای درباره عمل بواسیر دارین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8214 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من مامان بیچارم سه بار عملش کرد. یبار دکتر خیری تو بیمارستان طرفه یبار دکتر عزیزی تو مطبش....آخرش خانم دکتر محبوب خوبش کرد هرروز دعاش میکنیمممم اگه از اول پیشش میرفت اصلا عمل نمیکرد با رژیم غذایی خوب می کنه تو نت بزن تل و آدرسش بیاد
ساراجون اونقد که مردم بد شدن متاسفانه آدم همش دلش شور میزنه که چی کار کنه..من یک بار که اونجا بودم یه آقایی بود که به همسرم میگفت که یه دکتری تو مطب براش لیزر و بوتاکس کرده و اصلا خوب نشده و اومده بود دکتر غروبی براش عمل کرده بود و اون آقا خیلی تعریف میکرد از کاردکتر غروبی مثل اینکه دکتر غروبی بعد معاینه بهش گفته بوده بیماریت کاملا سر جاشه .هیچ کاری براش نکرده بودن کلی هم ازش پول گرفته بوده بی انصاف

سلام دوستان من هم مثل شما چندین سال درگیرش بودم به جرات میتونم بگم باداروهای شیمیایی به هیچ وجه خوب نمیشه وعمل هم وحشتناکه

من ولی با یه داروی گیاهی خوب خوب شدم فوق العاده بود اصلا قیمتی هم نداشت چون از یه خانومی گرفتم که خودش درست میکنه این دارورو خرجای میلیونی کردم خوب نشدم ولی باورم نمیشد با پول خیلی اندکی از شرش خلاص شدم اگر کسی خواست شمارشو زنگ بزنه بهش بدم خوب میشین منم دعا کنید توروخدا

09035321077