2733
2734

کردنا 😐😐😐🐴🐴🐴

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

میشه بگی علائم اولیت چی بود

من چندروز پیش بی حال بودم آبریزش بینی داشتم عرق میکردم 

دو سه روزقرص خوردم بهترشدم

الان از دیروزه یهو گلوم میگیره سرفه میکنم

چکار کنم حامله هم هستم میترسم

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️

من برای اینکه ریه هام درگیرنشه چندکارانجام دادم

روزی دوسه لیوان کندر دم کرده خوردم

برای کم شدن سرفه جوشانده ی عناب خوردم

دیفن هیدرامین روزی سه بار

زنجفیل صبح ظهر شب روزی سه نخود

عرق نعناع هرروز کمی میخوردم بایک قاشق گلاب

عنبرنسارا هم دودمیکردم

سفکسیم دوازده ساعتی

قرص سرماخوردگی روزی دوعدد

استامینوفن  مواقع درد

ناپروکسن برای درد بدن

گلودردشدید داشتم خداراشکر الان دوروزه هیچ دردی ندارم وحالم خیلی بهتره

گفتم تجاربم رابگم شایدبه دردتون بخوره

میشه بگی علائم اولیت چی بود من چندروز پیش بی حال بودم آبریزش بینی داشتم عرق میکردم  دو سه روز ...

نترسیدن توکرونا خیلی مهمه من اصلا به این فکرنمی کردم ممکنه حالم بدبشه

گفتم یک چیزی هست مثل انفولانزا

ابریزش بینی هم داشتم

نگران نباش من چندتاخانم باردار دیدم کروناگرفتندخوب شدند

انشاالله که مال شماکرونا نیست 

نترسیدن توکرونا خیلی مهمه من اصلا به این فکرنمی کردم ممکنه حالم بدبشه گفتم یک چیزی هست مثل انفولانز ...

رفتی تست دادی؟ چجوری بود؟ چجوری میگیرن

خدایاشکرت... بخاطرچیزایی ک گرفتی، ولی بهترشو دادی🤗❤️زندگی جدید وتازم کنار عشقم💞👩‍❤️‍💋‍👨 خدای مهربونم شکرت بخاطر این نی نی کوچولوم🤰🏻❤️1400/8/10 روزی ک خدا بهترین هدیشو گذاشت تو بغلم🤱🏻آدرین مامانی همه دلخوشیم به زندگیمون خوش اومدی😍❤️
من برای اینکه ریه هام درگیرنشه چندکارانجام دادم روزی دوسه لیوان کندر دم کرده خوردم برای کم شدن سرف ...

ایشالله خدا سلامتی بده

تست ازراه بینی چیزی نیست فقط بینیت یک کم میخاره

درد نداره؟ 

هزینش چقدره؟ چقدر طول میکشه جوابشو بدن؟ 

درد نداره؟  هزینش چقدره؟ چقدر طول میکشه جوابشو بدن؟

برین بهداشت رایگان انجام میدن....

اگر رپید بگیرن نیم ساعت

پی سی ار  معمولایکروز

نه دردنداره یک حالت خارش توبینی

منم خیلی ازتستش میترسیدم دیدم هیچی نیست

بهداشت که تست دادیم جوابش باپیامک بهمون اطلاع دادندکه مثبته یانه

2706