2737
2739

دوستان دیشب 

خواب یکیو دیدم که تو ی جنگل خوشگل بود و ۵ تا فیل ام داشت خیلی فیل ها گنده بودن فیل ها مال دوستم بودن و باهاش کاری نداشتن

و بعد ک منو دید گفت بروو اینجا نمون اینجا جای تو نیست بعدش منپ رفتم

در ضمن اون شخصی که خوابشو دیدم ی پسر ۱۹ ساله اس که بشدت استرس شغل ایندشو داره....

بنظرتون تعبیرش چی میتونه باشه🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواب دیدم یه جفت کفش پاشنه بلند طلایی خریدم یه دست لباس شلوارم روش بود کسی میدونه؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2731

فیل ها نماد تعادل، سعادت و خرد هستند. اگر گروهی از فیل ها را در خواب دیدید، پس باید به شما بگوییم که در دوره زمانی پیش روی تان بخت و اقبال زیادی به شما روی خواهد کرد. این بخت و اقبال می تواند مربوط به پروژه ها یا مسائل کاری جدید شما باشد.

همچنین شما قادر خواهید بود تمام کارهایی که آغاز کرده اید را به پایان برسانید و ایده ها و خلاقیت های شما شکوفا خواهد شد. بعلاوه، کمک های دیگران نیز در اختیار شما خواهد بود و شما قادر خواهید بود ایده ها و پیشنهادات خود را به درستی با دیگران در میان بگذارید و به آن ها واقعیت ببخشید.

این مال گوگله

وقتی گیر میکنی سر تعبیر میگن ببین خوابت چند جز داره و کدوم جز غالبه. الان تو ۴ قسمته خوابت : جنگل، دوستت، فیل و خودت 

تعبیراشو جدا جدا بخون دیگه نتیجه گیری با خودت