2733
2739
عنوان

بگید چکار کنم من؟

107 بازدید | 29 پست

بچه ها من یه پسر سه ساله دارم که فوضوله چند وقت پیش خونه مادر شوهر اینا بودیم به پسرم بطری نوشابه داده بودن دستش و حالا هی پسرم میخورد و اونا هم میگفتن بیارش بیارش میخایم بخوریم (سر ناهار) من اعصابم خورد شد گفتم نباید میخریدید نباید نشونش میدادید که حالا باهاش دعوا کنید خواهرشوهرم برکشت گفت پرو ش کردن اگه دوبار تنبیهش میکردن اینجور نمیشد ۱۴سالشه واقعا خیلی ناراحت شدم ولی چیزی نگفتم چون میدونم خودم خراب میشم حالا من چکار کنم پسرم دیگه میره خونشون دست به وسایلشون نزنه اخه اونا نمیفهمن که وقتی بچه میاد نباید وسایل هاشون جلو دست بچه باشه

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااا خب گفتن نوشابه رو بیار 

سر سفره چی بخورن؟ 

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2731

تو داری اشتباه میکنی 

خواهر شوهر منم وقتی میاد خونه مامانش می

ه وسایلت نو جلوش نزارید و بچش روز به روز بی ادب تر و پر و تر شده نحوه تربیت شما اشتباهه با  مساور نشورت کنید

هفته ای یکبار میریم واسه یه وعده فقط اگه دست خودم بود نمیرفتم

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..

باهاش حرف بزن عزیزم بگو ناراحت میشن مثل وقتی که کسی به اسباب بازی های تو دست می زنه یا خرابش می کنن تو ناراحت میشی و اینکه کمتر برو خونشون گفتن بگو نمی خوام اذیت بشین بعد خودشون می فهمند نباید از بچه توقع داشت

مثل جاری من سر سفره ما غذا تو‌گلومون میمونه خانوم میگه نوشابه رو نیارید بذارید آخر سر  بچهم میبینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
2740
نکنه انتظار داری بقیه خونشونو مسجد کنن وقتی شما تشریف میبرید    

اخا خودشون میدن دستش

مثل جاری من سر سفره ما غذا تو‌گلومون میمونه خانوم میگه نوشابه رو نیارید بذارید آخر سر  بچهم میب ...

واااااا

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
مثل جاری من سر سفره ما غذا تو‌گلومون میمونه خانوم میگه نوشابه رو نیارید بذارید آخر سر  بچهم میب ...

خب واقعا بچست . اونا دیگه شورشو در میارن 

واااااا

وااا به کی 

به من؟🙄🙄

1
5
10
15
20
25
30
35
40

🤦🤦مثل اینکه این موضوع همه جا گیر شده ما هم نمیارن تا بچه هاشون غذاشون تموم بشه😁

خب واقعا بچست . اونا دیگه شورشو در میارن 

عزیزم یادش بده یواش یواش اینجوری خودت اذیت میشی جایی میری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باهاش حرف بزن عزیزم بگو ناراحت میشن مثل وقتی که کسی به اسباب بازی های تو دست می زنه یا خرابش می کنن ...

بخدا بهش میگم ولی اصلا نمیفهمه اونا سر هر چیز دعواش میکنن

2706