2752
2734

سلام ، دیشب رفتم پیش متخصص مادر و جنین خودش تو مطب سونوگرافی کرد گفت دهانه ی رحم مشکلی نداره برو ۱۰ روز دیگه بیا ، ولی امروز رفتم پیش دکتر خودم گفت پس فردا نوبت سرکلاژ برات میذارم چون دفعه ی قبل تا الآن کمی تغییر کرده ، من الآن هفته ی ۱۵ هستم ، بهش گفتم من که فعلأ مشکلی ندارم کمی بذارین حالا ۱۰ روز دیگه دوباره سونو انجام بدم ببینم چی میشه ولی واقعاً بنظرم تا دو هفته دیگه صبر کنم بهتره آخه من مشکلی نداشتم 

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمتر 30 سرکلاژ میکنن با یه دکتر دیگه مشورت کن

این دکتر من خیلی وسواس داره بنظرم ، میخواد محکم کاری کنه پر صورتی که من می‌ترسم

متنفرم از معشوقی که اسم هرزگی هایش را " آزادی" بگذارد... اسم نگرانی هایت را " گیر" و برای بی تفاوتی ه
این دکتر من خیلی وسواس داره بنظرم ، میخواد محکم کاری کنه پر صورتی که من می‌ترسم

اگه از کارش مطمئنی دیگه دل دل نکن.نظر دکترا متفاوت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یک قناد عاشقم😍بعد از سالها به عشقم رسیدم
بخدا دیگه از استرس کشیدن خسته شدم ، خدایا شکرت 😔

دکترت رو تغییر بده!! اون متخصص مادر و جنین مسلما بهتر تشخیص میده. من بارداری اولم ۲۹ و بارداری دومم ۲۶ با سونوی شکمی و سرکلاژ نشدم. الان هم برای بررسی طول سرویکس رفتم مستقیم واژینال انجام دادم تا دوباره کاری نشه، ۳۳ و نیم 

و سرکلاژ نکردم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2706