2737
2734
عنوان

چرا بعضیا میگن پوست سفید قشنگه و

| مشاهده متن کامل بحث + 4838 بازدید | 143 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فاقد شعورن

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 

یه همکلاسی سبزه داشتم از عربستان اومده بود

به قدری این دختر جذاب و بانمک بود که فقط میگفتی نگاش کنم

زیبایی ربطی به رنگ پوست نداره

بعضی آقایون موقع *سکس با خانم سفید بیشتر تحریک میشن برای همین جا افتاده سفید قشنگتره

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
دیگه خیلی ها هم حلیم و با نمک میخورن چه میشه کرد؟    

قصد داری جنگ جهانی سوم راه بندازی...قشنگ معلومه هدفت چیه🤣🤣🤣🤣🤣

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2740

رنگ پوست زشت نداریم 

همش قشنگه 

منهم سفیدم خیلیها میگن زشتی و ببخشید سنگ توالت هم صاف و سفیده و کلی حرفهای زننده دیگه 

هیچ وقت وارد بحث و دعوای رنگ پوست نمیشم ولی کسی که بد میگه به رنگ کار نداره کلا دل میشکنه. اهمیت نده

2706