2733
2739
عنوان

بی اختیاری مدفوع گرفتم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 32 پست

برو دکتر دختر

وقتی لایک کردم ینی برات صلوات فرستادم کاربری دست دونفره   میشه برام یه صلوات بفرستی ؟مرسی.خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره خدایا شکرت واسه همه چی    خدا جونم وقتش نیست یه خونه حیاط دار خوب و بزرگ بهم بدی   میدونم ک بهم میدی خیلی حرف شنیدم خسته شدم چرااااا آخه .میدونم ک همه چی درست میشه لطفاً زودتر خسته شدم خدایا خودت میدونی و میبینی لطفاً کمکمون کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزور ادرار میکنی؟ یعنی هم دفع مدفوعدهم ادرارت مشکل داری؟ یبوست داری؟ سوزش ادرار داری؟ 

بله ادرارم ب زوره  دفع مدفوع رو بی اختیار شدم تازه دوبار هم شده ک بدون اینکه بفهمم مدفوع کردم یبوست و سوزش هم ندارم 

2728

ببین یکم بررسی لازم داره اولین کاری که میکنی میری متخصص اورولوژی بعد احتمالا اون بعد از معاینه ارجاعت میده به یه متخصص نورولوژی. تو ستون مهره ها قسمت مهره ی خاجی (اخرین مهره) برامدگی یا فرورفتگی عیر عادی نداری؟

وا چرا از اونجا 😐

انجام کارای ارادی مربوط به اعصابه و الان که مختل شده میتونه یه آسیبی بهش رسیده باشه

البته میتونه از چیزای دیگه هم باشاول یه دکتر عمومی برو تشخیص بده مشکل چیه ارجاعت بده به متخصص

2740
ن ام اس ندارم حالا نمیدونم گرفتم یان 

صرع نداری؟ گرفتگی عضلات دست و پا و گردن نداری؟ ورزشکار نیستی؟ حساسیت به چیز خاصی نداری؟ به هر حال همه ی اینها باید بررسی بشه ولی کلا بی اختیاری به اعصاب مربوط میشه ان شاالله خوب شی

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
صرع نداری؟ گرفتگی عضلات دست و پا و گردن نداری؟ ورزشکار نیستی؟ حساسیت به چیز خاصی نداری؟ به هر حال هم ...

ن هیچ مشکلی ندارم صرع ندارم ولی گاهی اوقات بدنم مث صرع یهو از جا می‌پره حالت مور مور شدن 

2706