2737
2734
عنوان

خانوما توروخدا راهنمایی کنید

52 بازدید | 7 پست

من ۸ماه قهرم باخانوادم . اخرین بار بهم علنی میگفتن نیا اینجا میرفتم مادرمو خواهرم باد مینداختن محلم نمیدادن خرید نمیکردن برای خونشون بابام واسه اینکه سوار ماشینش شدم دعوا گرفت باهام. خلاصه کوچیکم کردن.تواین مدت خواهرم دوبارپیام داده حال دخترم پرسیده چندروز پیشم پیام داد بیا من قبول نکردم. اما پدرومادرم هیچی نگفتن ازخداخواسته الان دخترم همش میگه بریم تنهاس. خودمم دلتنگم اما غرورم چی. چیکارکنم شما بگید

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

اینم بگم شوهرم اصلا راضی نبوده اشتی کنم اما الان نرم شده میگه خودت میدونی 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو عزیزم  دنیا وفا نداره

تا عزیزات هستن قدرشو بدون

پدر و مادر بد اخلاق داشتن بهتر از نداشتنشونه

برو خانمی بزار نزار دخترت از وجود خانواد مادریش محروم بمونه

شروع کن رفتن هر دو هفته یکساعت برو یه سر بزن و برگرد دیر به دیر برو ولی حتما برو

2731
اگه بی احترامی شده بهت نروولی شایدیه ناراحتی دیگه داشتن یادستشون خالی بوده

ناراحتی که کلا میگفتن نیا میای چیکار من چون جایی نداشتم میرفتم ‌باز. اما باراخر شورش درآوردن. الان دخترم هی میگه بریم ناراحت میشم 

برو عزیزم  دنیا وفا نداره تا عزیزات هستن قدرشو بدون پدر و مادر بد اخلاق داشتن بهتر از نداشتنش ...

اخه مشکل همینجاست اونا شهرستانن عزیزم راه خیلی دوره میرم حداقل یه هفته باید بمونم چون دوروز راهه .

اخه مشکل همینجاست اونا شهرستانن عزیزم راه خیلی دوره میرم حداقل یه هفته باید بمونم چون دوروز راهه .

خب برو هروقت دیدی شرایط داره جوری میشه که زورشون میاره اونجا باشی سریع برگرد شده ۲ روز بمونی بسه مهم دیداره تازه کنی و برگردی

۲ روز اول شیرینی بعد عادی میشی

خب برو هروقت دیدی شرایط داره جوری میشه که زورشون میاره اونجا باشی سریع برگرد شده ۲ روز بمونی بسه مهم ...

ممنونم . هنوز جرات نکردم پیام بدم میترسم 

2738