2737
2734
عنوان

مو های زیبا با من😍😎

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی نکته ریز شامپو رو تو دستاتو کف کنید بعد ب کف سرتون بزنید و زیاد ساقه مو رو نچلونید و زیاد نشورید کف شامپو بخوره کافیه چون ساقه مو بخاطر اینکه از غدد چربی سر دوره ب خودی خود خشک میشه و اگه بیشتر با شامپو ساقه رو بشوری موخوره میگیری موهات میشکنه و …. اصلا بخاطر همین میگن به ساقه موهاتون روغن و سرم بزنید (تجربه از یک مو بلند😅😬)

2731
من فروشنده ماسک هلث نوشنم 😊 واتساپ ۰۹۳۰۶۵۲۵۶۹۷

بنده خودمم فروشنده هستم نماینده رسمی پنبه ریز و مشاور مو و پوست

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2740

شامپو ساقه ی مو رو خشک میکنه مطمئنی فقط ساقه ؟

کف سر چربی تولید میکنه و باید مطابق با نیازش شامپوی مناسب استفاده شه و برای ساقه فقط نرم کننده و نرم کننده اصلا به کف سر زده نشه 🤔🤔

بازم مطالب خیلی خوب بود❤

موهاتون با ماسک هلث نوشن فوق العاده نرم میشه که لازم نباشه وقتی خیسه شونه کنید 

🧐 جنس موی منو نمی‌دونید ربطییی ندارع موی فر باید نم دار شونه شه. نرم هست ولی خشک شونه سه خورد میشه

موهای من قشنگع ظاهرش هم فکر نکن مثلا بد هست نه.

حالا مو فر فری ها میدونن چی میگم موی حالتی نه

موی فر

مرسی عزیزم😍❤

با اجازتون 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

پروفایلمو تایید کنید

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
شامپو ساقه ی مو رو خشک میکنه مطمئنی فقط ساقه ؟ کف سر چربی تولید میکنه و باید مطابق با نیازش شامپوی ...

عزیزم منظورم اینه در حدی نباشه که بسوزه و گرنه ادم اگه نزنه خب تمیز نمیشه 

2706