2703
2553
عنوان

مو های زیبا با من😍😎

281 بازدید | 39 پست

نکاتی برای مو های زیبا 🥰

دوستان قبلش بگم اینا که نکات ساده ای هستن ولی ممکنه کسی ندونه پس میگم🥰

قبل خواب چند دیقه پیشانی و سرتون رو با دست ماساژ بدین باعث خون رسانی میشه 🥰

بعد حمام به هییییییچ وجه شانه نکنین مو هارو فقط حوله بندازین بزارین خشک شه تو حموم هم اصلا شانه نکنین😍🥰

استفاده از اتو مو  و سشوار رو به حداقل برسونین چون باعث سوختگی و اسیب به مو میشه🥰

مو های خیس نه بببند نه بباف😍🥰

شامپو رو به کف سرتون نزنین. ساقه بیشتر با شامپو شسته شه🥰🥰

با اب داغ نشورین بزارین آب ولرم باشه🥰😍

موقع شستن مو به هیچ وجه موهاتون رو چنگ نزنین😁😁

ایستاده حمام نکنین موهاتون ریزش میگیره بشینین😁

مو  رنگ نکنین اگه مو خشکی وز دارین😁

سعی کنین جلوی نور خورشید مو ها رو شانه بزنین این خیلی مهمه چون ویتامین d  داره😍😍

من هم یه محصول دارم واسه شما دوست های عزیز ماسک مو گیاهی الیکس هلث نوشن..

درمان موخره و صاف و لخت کردن مو آبرسانی و تقویت مو..

جهت مشاوره رایگان و سفارش به پیوی واتساپ پیام دهید با تشکر...۰۹۳۰۶۵۲۵۶۹۷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که انقدر به مو و پوست خود اهمیت میدین

حتما برای مشاوره رایگان مو و پوست و معرفی محصول گیاهی متناسب با نوع مشکلات پوستی و مویی شما

به شماره واتساپ 09219862646 پیام بدید

یا به پیج Zhovanstore حتما سر بزنید و دایرکت بدین

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2720
2714
ب نظر من جنس مو بستگی داره کلن , منی ک موهام فره مجبورم نم دار شونه کنم , یا اینکه خیس ببندم بعضی وق ...

موهاتون با ماسک هلث نوشن فوق العاده نرم میشه که لازم نباشه وقتی خیسه شونه کنید 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

چه نکات خوبی=)

مرسی 🎈

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  
ب نظر من جنس مو بستگی داره کلن , منی ک موهام فره مجبورم نم دار شونه کنم , یا اینکه خیس ببندم بعضی وق ...

خواستید ماسک موی گیاهی نا باهث لخت شدن مو و جلوگیری از اسیب های سشوار میهش جهت مشاوره رایگان و سفارش به پیوی واتساپ ۰۹۳۰۶۵۲۵۶۹۷ پیام بدین

2706