2733
2734
خودت برو روانشناس پس حتما . روانی نکن بقیع رو . تو مشکل داشته باشی بقیع قرار نیس تاوانشو پس بدن عزی ...

خیلی دلم میخواد برم ولی خب شرایطم جوری نیست که بتونم تنهایی برم با کسی هم برم بهم شک میکنن متوجه میشن هنوز با همیم منکه نمیگم روانشناس بده فقط شرایط رفتن مهیا نیست اومدم نی نی سایت بقیه کمکم کنن شاید درست بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم ببر با خودت 😂😂😂 اون بیچاره هم هنگ کرد با توجه به تعاریفت . برین خودتون رو اوکی کنید بعد تشکی ...

اره خودم میدونم خیلی اذیتش میکنم نه بابا مسئله شوخی بردار نیست به نظرتون الان پی بدم بهش یکم حرف بزنیم در مورد همه چی!

2731
خیلی دلم میخواد برم ولی خب شرایطم جوری نیست که بتونم تنهایی برم با کسی هم برم بهم شک میکنن متوجه میش ...

من معمولا ب بقیع کمک میکنم راضی هستن تو فاز روانشناسی و.. زیاد رفتم و.. میتونم کمکت کنم ولی ن بگم آره حرفای منو انجام بده تضمین نمیکنم نظرمو میگم دوست داشتی قبول داشتی با مسعولیت خودت انجام بده . دیدی حرفامو که . میتونم دو ساعت باهات حرف بزنم ولی بیای انرژی منفی بدی که نمیشه و ... اصلاااا اگع میخای پیش روانشناس یا هر کی بری باید در جهت عوض کردن و مثبت کردن زندگیت بری.

چه جوریه میشه راهنمایی کنین بیشتر

ساعتی پول میدی , حدودا شصت تومن هفتاد تومن چت. و وویس. نمی‌دونم مشکلت دقیقا چیع؟ میخوای با من حرف بزن.

در حد توانم کمک کنم . ثبات احساسی نداری فکر کنم

2740
ساعتی پول میدی , حدودا شصت تومن هفتاد تومن چت. و وویس. نمی‌دونم مشکلت دقیقا چیع؟ میخوای با من حرف بز ...

آها  ... بهتون آخر شب درخواست پیام میدم راحت تر حرف بزنیم البته اگه میشه...

اره خودم میدونم خیلی اذیتش میکنم نه بابا مسئله شوخی بردار نیست به نظرتون الان پی بدم بهش یکم حرف بزن ...

مشکلتون چیه چند سالته طرز آشناییتون و... اینا رو بگو . اول با خودت کنار بیا بعد حرف بزن با طرف مقابل . الان باز حرف میزنی خودت با خودت درگیری از درون باز ولش می‌کنی بدتر میشه همه چی

من نگفتم ب من پول بدی بد برداشت نشع . میخوای دایرکت بده آدرس روانشناس بدم پیج اینستا داره دایرکت بدی ...

اینستا ندارم ینی هیچ پیام رسانی غیر شاد ندارم از بعد از خواستگاری همه رو دیل زدن اجازه نصب ندارم

آها  ... بهتون آخر شب درخواست پیام میدم راحت تر حرف بزنیم البته اگه میشه...

اخر شب که خوابم فکر کنم واتساپ بیا اگه دوست داری اینجا دایرکت اصلا نمیشه چت کرد ‌. ببین دوسش داری بعد یهو ازش متنفر میشی ینی دلتو میزنه؟ ثبات احساسی نداری؟ مشکل خودت چیه . 

اینستا ندارم ینی هیچ پیام رسانی غیر شاد ندارم از بعد از خواستگاری همه رو دیل زدن اجازه نصب ندارم

مگع اسیر گرفتن. اون نمیزاره؟ نمی‌دونم واتساپی چیزی بشه چت کرد . پیام رسان شاد گفتی؟

ینی پارانویید داره شکاک هست؟

نمیدونم طبق گفته هات خلاصه بگم اون بهت اعتماد ندارع 

باعث میشه دلتو بزنه عصبی میشی حس ازادیو ازت میگیره 

رابطه بر پایه ی اعتماد هست وقتی اعتماد نکنه بهت خب کم کم حس دوست داشتن بعضی وقتا میشه تنفر . 

از اونور بیش از حد وابستس . بعد این ی مدت کمتر گیر بده دوباره حس دوست داشتنت برمیگرده یا ترحم می‌کنی بهش برمیگرده باز قبولش می‌کنی . همچین چیزی خلاصه گفتم طبق گفته هات 

2706