2733
2739
عنوان

دلنوشته=)

233 بازدید | 15 پست

میدونی از دیشبه انقدر ذوق دارم که یه لحظه هم نخوابیدم

همش دارم فکر میکنم کی تموم میشه پس؟

دلم براتون تنگه خیلی زیاااد 

واسه تو که بیای بهم بگی خنگ

واسه کرم خاکی که حرصم میداد ، گاهی انقدرررر میخندیدم از دستش که نفسم بند میومد ...

واسه آفتاب پرست واسه همتون دلم یه ذره شده 

منتظرتونم

هلما به کرم خاکی بگو منتظرشم هاااا کلی باهاش حرف دارم اون نباشه کی میخواد منو بخندونه؟  

میدونم روی منو زمین نمیندازه بهش بگو یه سری قول و قرار ها با من داشت قرار بود تو یه ماجرایی کمکم کنه ...

میشه نفری یه صلوات برا حاجتم بفرستید  این ماجرا ختم به خیر شه؟

ممنون 

حَواسِتو بِدِع بِ ماهِت،چِراغائِ شَهر اَرزِش نَدارَن(: ♥✨

https://harfeto.timefriend.net/16320291834938

بیا اینجا بگو حالت خوبه یا ن دلم تنگه بی معرفتم 💔🙂

تا رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد                                                              ❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هلما به کرم خاکی بگو کوتاه بیاد خب؟ 

تو چالش بهم بگو دردش چیه چی میخواد من همون کارو انجام میدم بی برو برگرد   

2731

هلما ب کرم خاکی بگو هرکاری بخوای میکنم به خدااا تورو خدا ی طور برگرد دلم داره واست پر پر میزنه من خوابالو تا صب از ذوق نخوابیدم 🥺😂

تا رسیدن به تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد                                                              ❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤❤️🖤

کرم خاکی بذار یه اعترافی بکنیم 

تو هم برامون عین هلما عزیزی هیچ فرقی با هلما نداری برامون قبلا باهات شوخی میکردیم میگفتیم کرمو و پررو و این حرفا فک نمیکردیم جدی بگیری 

خواستم بگم دیگه نتونستم اینو پنهون نگه دارم 

حالا خودت میدونی بیا و بذار این دوستی تهش خوش بشه 

ما هم دیگه باهات شوخی نمیکنیم باشه؟ رومو زمین ننداز به خدا دیگه کم آوردم   

راس میگه کرم خاکی بذار بیاد بذار بیاد تورو خدا

ی چیزی بگو ببینم میای یا ن؟؟ 

راسی تیممون شد 4نفر بیا ک 3نفر منتظرتونن

2738
راس میگه کرم خاکی بذار بیاد بذار بیاد تورو خدا ی چیزی بگو ببینم میای یا ن؟؟

هوم تو چالش پیام بذار ببینیم به کجا رسیدیم چه باید بکنیم  بذاری هااااا 

هنوز عکست تو گالریمه هنوزم عکست پس زمینه کیبورد مه هنوز منتظر هانیییییی گفتنتم 😁

هنوز عکست تو گالریمه هنوزم عکست پس زمینه کیبورد مه هنوز منتظر هانیییییی گفتنتم 😁

نه که نگفت هانییییی بهت همین یه ساعت پیش 

هوم چرا زمان انقدر دیر میگذره   

اینجانب بی صبرانه منتظر شنیدن کلمه خنگ هستم   

نه که نگفت هانییییی بهت همین یه ساعت پیش  هوم چرا زمان انقدر دیر میگذره   &nbs ...

آخ آخ خنگو براتو ساختن بیا منو از دست این دختره ی خنگ نجات بده 

اون هانی با این هانی فرق میکنه 

هستي محدثه داره میسوزه 😂😂😂

آخ آخ خنگو براتو ساختن بیا منو از دست این دختره ی خنگ نجات بده  اون هانی با این هانی فرق میکنه ...

بذار بسوزه

هی هلما فقط میتونه بهم بگه خنگ محض اطلاعت 

2706